Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Nowi managerowie i konsultanci w MDDP Business Consulting

Z dniem 1 stycznia 2015 roku w MDDP Business Consulting zostali promowani na nowe stanowiska Mariusz Sumiński na stanowisko Senior Managera; Michał Szczypiński na stanowisko Managera; Magda Krawczykiewicz na stanowisko Experienced Senior Consultant; Marcela Osorio-Niewiadomska na stanowisko Senior Consultant II oraz Jakub Trąmpczyński na stanowisko Senior Consultant I.
Kategoria: Awanse
10.02.2015
Na zdj. od lewej: Mariusz Sumiński, Michał Szczypiński, Marcela Osorio-Niewiadomska, Magdalena Krawczykiewicz i Jakub Trąmpczyński

Mariusz Sumiński – od ponad 10 lat doradza polskim przedsiębiorstwom w optymalizacji, projektowaniu i wdrażaniu systemów informacji zarządczej. Współpracował z wieloma polskimi przedsiębiorstwami, pomagając im w dostosowaniu procesów kontrolingowych do zmieniających się wymagań wewnętrznych i zewnętrznych. Posiada bogate doświadczenie zawodowe związane z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych w procesach planowania, budżetowania, raportowania zarządczego, monitorowania efektywności strategicznej czy konsolidacji finansowej. Autor wielu artykułów specjalistycznych publikowanych na łamach prasy branżowej oraz prelegent konferencji branżowych i naukowych dedykowanych problematyce efektywnego zarządzania firmą.

Michał Szczypiński – posiada 15-letnie doświadczenie w obszarze finansów, zdobyte m.in. w audycie tzw. wielkiej czwórki oraz w międzynarodowych grupach kapitałowych. W 2012 roku dołączył do MDDP, gdzie doradza firmom działającym w branżach: farmaceutycznej, energetycznej, FMCG, wydawniczej, hotelowej oraz budowlanej. Michał Szczypiński specjalizuje się w budowaniu i optymalizacji obszaru zarządzania finansami przedsiębiorstw, przede wszystkim w zakresie kontrolingu finansowego, księgowości, budżetowania i modelowania finansowego oraz raportowania zarządczego. Ponadto wspiera klientów przy wdrożeniach zawansowanych systemów informatycznych do budżetowania, a także przeprowadza badania due diligence. Jest absolwentem kierunku Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Zdał również wszystkie egzaminy dla kandydatów na biegłych rewidentów (KIBR) oraz wszystkie egzaminy w ramach kwalifikacji ACCA.

Magdalena Krawczykiewicz – w MDDP od 2011 roku. Prowadziła projekty związane z kontrolą wewnętrzną, doradztwem finansowo-księgowym związanym z centralizacją usług księgowych, zmianami systemów księgowych, połączeniem spółek, analizą i optymalizacja procesów finansowych i księgowych, przygotowaniem sprawozdań finansowych oraz projektach due diligence. Posiada również bogate doświadczenie z zakresu audytów procedur wewnętrznych zgodnie z wymogami SOX oraz badaniem jednostkowych, skonsolidowanych sprawozdań finansowych. Posiada uprawnienia biegłego rewidenta, kwalifikację ACCA oraz certyfikat CIA (Certified Internal Auditor).

Marcela Osorio-Niewiadomska – z MDDP związana jest od początku swojej kariery zawodowej, którą zaczęła od praktyk studenckich latem 2008 roku. W tym okresie brała udział w wielu projektach obejmujących w szczególności: optymalizację procesów biznesowych, restrukturyzacje, budowanie strategii, zarządzanie efektywnością, zarządzanie ryzykiem i due dilligence. Głównymi obszarami kompetencji Marceli są: diagnoza i optymalizacja procesów biznesowych, zarządzanie efektywnością (systemy raportowania, KPI, etatyzacja) oraz analiza i opracowywanie map ryzyka. Marcela Osorio-Niewiadomska jest absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Jest w trakcie zdobywania kwalifikacji CIMA.

Jakub Trąmpczyński – posiada wieloletnie doświadczenie związane z wdrażaniem oraz projektowaniem biznesowych rozwiązań IT. Przed rozpoczęciem kariery w MDDP Business Consulting pracował m.in. w Grupie Allianz. Głównymi obszarami kompetencji Jakuba Trąmpczyńskiego są: rachunkowość zarządcza, kontroling, optymalizacja kosztów, budżetowanie oraz wdrażanie systemów IT wspierających biznes.

Zobacz również