Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Nowy partner w Crido Taxand

Do grona partnerów Crido Taxand dołączył Jan Dziekański, który będzie odpowiadał za rozwój praktyki doradztwa przy pozyskiwaniu finansowania dla przedsiębiorstw i projektów inwestycyjnych.
Kategoria: Awanse
03.12.2013
W swojej dotychczasowej pracy zawodowej Jan Dziekański brał udział w finansowaniu ponad 80 projektów na łączną kwotę ponad 7 mld euro, w tym kluczowych przedsięwzięć dla polskiej gospodarki, takich jak: finansowanie największych polskich spółek energetycznych, infrastrukturalnych, telekomunikacyjnych, medialnych, OZE, gospodarki odpadami i spółek samorządowych.
 
Bazując na swoim dwudziestoletnim doświadczeniu w bankowości i doradztwie, Jan Dziekański będzie ściśle współpracował z Działem Doradztwa Europejskiego (EAST) w Crido Taxand, przy projektach wymagających łączenia finansowania ze środków publicznych i komercyjnego. Wykorzystując wcześniejsze doświadczenia, wynikające z zaangażowania w znaczącą część transakcji PPP na rynku polskim, w tym w finansowanie budowy spalarni śmieci w Poznaniu, będzie też rozwijał doradztwo przy projektach PPP.
 
Przed dołączeniem do Crido Taxand Jan Dziekański pracował w Banku Gospodarstwa Krajowego (od 2008 roku), gdzie stworzył od podstaw profesjonalny i rozpoznawalny na polskim rynku departament Project & Structured Finance, realizujący kluczowe transakcje finansowania w kraju. W BGK zajmował się również rządowym programem restrukturyzacyjnym dla samorządów i szpitali. Wcześniej pracował w KPMG, WestLB, Calyon, Societe Generale i BPH.

Zobacz również