Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Tomasz Dąbrowski w Zarządzie Poczty Polskiej

Tomasz Dąbrowski, Członek Zarządu i założyciel Stowarzyszenia Finexa, został w drugiej połowie maja 2016 roku powołany przez Radę Nadzorczą Poczty Polskiej na stanowisko Członka Zarządu.
Kategoria: Awanse
14.06.2016

Tomasz Dąbrowski jest ekonomistą, absolwentem Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego (kierunek Finanse i Bankowość), od blisko 20 lat związanym z instytucjami rynku finansowego. Posiada doświadczenie m.in. w obszarach: bankowości, rynku kapitałowego, zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania projektami, corporate finance, rachunkowości, kontrolingu, planowania finansowego, analizy i prowadzenia projektów inwestycyjnych, nadzoru właścicielskiego oraz zarządzania ryzykiem.

Jak zrobić karierę w zarządzaniu ryzykiem? Przekonaj się »

W 1995 roku rozpoczął pracę w Kredyt Banku. Następnie przez 11 lat związany był z grupą Raiffeisen. W latach 1996–2000 pracował w domu maklerskim Raiffeisen Capital and Investment Polska , kolejno w Departamencie Rynku Pierwotnego, a następnie jako Zastępca Dyrektora Departamentu Corporate Finance. Od 2000 roku związany był z Raiffeisen Bank Polska , zajmując m.in. stanowiska Zastępcy Dyrektora w Departamencie Rynków Finansowych oraz Dyrektora Departamentu Bankowości Prywatnej, był także przedstawicielem funduszy Raiffeisen Capital Management AG w Polsce.

W latach 2007–2012 był Wiceprezesem Zarządu oraz Dyrektorem Finansowym Pentegy. Następnie przez ponad rok związany był z Kancelarią Finansową Matczuk i Wojciechowski. Od 2013 roku jest Wiceprezesem i CFO domu maklerskiego Q Securities, którego jest jednym z założycieli. Jest także wspólnikiem w Q Value.

Zobacz również