Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Tomasz Gondek odpowiedzialny za sektor nauki i biznesu w Deloitte Innovation w Europie Środkowej

Tomasz Gondek będzie kierował zespołem ds. współpracy sektora nauki i biznesu w Deloitte Innovation w Europie Środkowej.
Kategoria: Awanse
15.05.2015

Tomasz Gondek rozpoczął pracę w Deloitte z dniem 13 kwietnia br. jako Lider R&D Networks w dziale Innovation Consulting. Przez ostatnie trzy lata Tomasz Gondek pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu we Wrocławskim Centrum Badań EIT+, jednym z najnowocześniejszych ośrodków badawczych w Polsce. Odpowiadał za rozwój centrum realizującego programy badawcze z dziedziny nanotechnologii i biotechnologii i wyposażonej w światowej klasy infrastrukturę badawczą.

Zobacz oferty pracy w konsultingu »

Przez dziewięć lat aktywnie uczestniczył w kluczowych projektach strategicznych w aglomeracji wrocławskiej. Od 2006 roku pracując w Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej (ARAW), piastował stanowisko Wiceprezesa Zarządu. Zespół działający pod jego kierownictwem przyczynił się do przyciągnięcia inwestorów, którzy w latach 2006–2012 w sumie zainwestowali 4 mld euro na terenie aglomeracji. Był zaangażowany w stworzenie 40 tys. miejsc pracy, z czego połowa powstała w sektorach usług oraz badań i rozwoju. W tym okresie Wrocław znajdował się na pierwszym miejscu wśród polskich miast pod względem napływu inwestycji. Tomasz Gondek miał m.in. wkład do zakończonych sukcesem negocjacji z Credit Suisse, IBM, Google, HP, Nokia Siemens Networks, LG Display,  UPS, Volvo, 3M, czy Dolby.  

Tomasz Gondek ukończył Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, a także studiował informatykę w Sydney w Australii. Jest absolwentem podyplomowych studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz w Wyższej Szkole Bankowości. Jest stypendystą programu The International Visitor Leadership Program, prowadzonego przez amerykański Departament Stanu.

Na podst. www.deloitte.com/pl

Zobacz również