Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Accenture otwiera Advanced Technology Center w Katowicach i szuka pracowników

Accenture poszukuje przede wszystkim ekspertów od tematów technologicznych. Docelowo przewidywane jest zatrudnienie kilkuset osób.
Kategoria: Wiadomości
21.06.2018

Firma Accenture oferuje globalnie usługi i rozwiązania z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii oraz operacji biznesowych. W Polsce obecna jest od 1990 roku. Przez te lata otworzyła siedem lokalnych biur, w których pracuje łącznie ponad 5000 osób. Polska struktura Accenture to część globalnej firmy, obsługującej klientów w 120 krajach, dla których pracuje łącznie ponad 440 000 specjalistów.

Katowicki oddział Accenture rozpoczął swoją działalność w lipcu 2017 roku w tymczasowej lokalizacji. W czerwcu 2018 firma przeprowadziła się do nowej siedziby, która w przyszłości zmieści kilkaset osób. Nowe biuro Accenture mieści się w Silesia Business Park przy ul. Chorzowskiej 148. 

Planujemy dynamiczny rozwój oddziału i poszukujemy talentów, które chcą wspólnie z nami tworzyć katowickie centrum technologiczne Accenture. Poza bardzo dobrą ofertą benefitów pracowniczych, naszą zaletą jest też od dzisiaj przyjazne biuro, w którym wszystkie rozwiązania są ergonomiczne i dedykowane komfortowi pracowników. Pojawiło się w nim wiele zieleni – są to zarówno rośliny przy każdym biurku, jak również zielona altana, która będzie dla nas miejscem relaksu i kreatywnych spotkań. Zadbaliśmy również o wyjątkowy, śląski design naszej siedziby, który odwołując się do lokalnej tradycji, jest czymś nowym i świeżym w stylistyce przestrzeni biurowej – komentuje Piotr Koszek z Accenture Advanced Technology Center Poland, który odpowiada za stworzenie i rozwój katowickiego oddziału.

Poszukiwani pracownicy

Nowa siedziba Accenture jest dla firmy o tyle istotna, że otwiera możliwość zintensyfikowania prowadzonych rekrutacji i dynamicznej rozbudowy zespołu.

Poszukiwane są osoby specjalizujące się w obszarze rozwoju oprogramowania, dla których JAVA, PHP, .NET, SAP oraz SQL nie mają tajemnic, podobnie jak pojęcia: design thinking, cloud, AI, intelligent automation, DevOps i Agile.

Firma jest otwarta na zatrudnianie nie tylko doświadczonych pracowników, ale też na pozyskiwanie i rozwój młodych talentów. Do aplikowania zaprasza również studentów i osoby, które mają już za sobą pierwsze praktyki zawodowe i chcą się dalej rozwijać i korzystać z wiedzy bardziej doświadczonych kolegów. Dostępne są również oferty dla praktykantów, którzy chcą postawić pierwsze kroki w branży. 

Galeria zdjęć nowego biura Accenture

Źródło: informacja prasowa

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również