Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

EY GDS otwiera nowe centra kompetencyjne we Wrocławiu i Warszawie i szuka specjalistów

Zobacz oferty pracy

EY GDS Poland poszerza swoje kompetencje o zaawansowane usługi w zakresie nowych technologii oraz badań i analiz rynkowych. We Wrocławiu i Warszawie do końca 2018 roku pracę znajdzie około 300 osób.
Kategoria: Wiadomości
11.06.2018
Zobacz
oferty pracy

Głównym zadaniem EY Global Delivery Services jest obsługa klientów sieci EY na całym świecie. EY GDS Poland funkcjonuje na polskim rynku od 2011 roku we Wrocławiu, a od 2016 roku również w Warszawie. Rozwój nowych biur i kompetencji jest odpowiedzią na coraz większe potrzeby klientów EY związane z rozwojem nowych technologii.

Jesteśmy świadkami przełomowych zmian w wielu branżach i całych gospodarkach. Tempo tych zmian stanowi duże wyzwanie dla wielu firm i pracowników. Dzięki nowym biurom centrów kompetencyjnych EY GDS we Wrocławiu i w Warszawie będziemy mogli jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów związane z rozwojem nowych technologii – mówi Jacek Kędzior, Partner Zarządzający EY Polska.

EY GDS rozszerza swoje kompetencje w następujących obszarach:

  • programowanie,
  • zarządzanie projektami,
  • badania i analizy rynkowe
  • grafika komputerowa.

Dotychczas EY Global Delivery Services świadczyło dla spółek z sieci EY m.in. usługi księgowe, finansowe, kadrowe, kreatywne, usługi związane z zakupami i zarządzaniem ryzykiem, jak również wsparcie IT oraz zarządzanie wiedzą i projektami.

EY Global Delivery Services Poland zatrudnia w Polsce już blisko 1100 osób, z czego prawie 900 w samym Wrocławiu. Do końca 2018 roku planuje zwiększyć zatrudnienie o blisko 300 osób.

Szukamy przede wszystkim programistów Java/Guidewire, SAP, czy specjalistów w zakresie Robotic Process Automation. Będziemy także rozwijać dział Research&Insights, który dostarcza pogłębione analizy rynkowe z wybranych branż, a także skupiać wokół siebie doświadczonych project managerów, których zadaniem będzie prowadzenie projektów o strategicznym znaczeniu dla firm partnerskich sieci EY – mówi Dariusz Sus, dyrektor EY GDS Poland.

Oba biura mieszczą się w nowoczesnych budynkach, bardzo dobrze skomunikowanych, znajdujących się w centrach miast: 

  • we Wrocławiu EY GDS Poland wynajmuje ponad 10.000 m kw. w budynku Sagittarius Business House,
  • w Warszawie 3.400 m kw. przy Rondzie Daszyńskiego w nowej inwestycji biurowej Proximo II.

Tym, co wyróżnia nowe lokalizacje to nowoczesna, przyjazna pracownikom przestrzeń biurowa zgodna z filozofią EY@Work. Jest to nowatorskie podejście do przestrzeni biurowej wprowadzane przez firmy sieci EY na całym świecie. Celem takiego planowania przestrzeni jest możliwość jak najlepszego dostosowania jej do potrzeb pracowników. Biura będą posiadały wyraźnie oddzielone strefy przeznaczone do pracy w pełnym skupieniu, część administracyjną, a także miejsca pracy wspólnej – mówi Dariusz Sus.

Źródło: informacje prasowe EY

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również