Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

HEINEKEN Global Shared Services planuje zatrudnić 400 nowych pracowników

HEINEKEN Global Shared Services ogłosił plan zatrudnienia do końca 2024 roku około 400 nowych pracowników w swoim centrum usług biznesowych w Krakowie. Ze względu na szybki rozwój swojej działalności, firma podkreśla strategiczne znaczenie miasta jako kluczowego ośrodka dla całej sieci centrów usług biznesowych.
Kategoria: Wiadomości
18.03.2024

Kraków liderem centrum usług dla biznesu


Kraków nadal jest jednym z liderów na rynku usług dla biznesu. Pracodawcy z tego sektora zatrudniają obecnie blisko 98 000 osób w 273 centrach usług biznesowych zlokalizowanych w tym mieście.

Prognozy na 2024 rok wskazują na dalszy wzrost zatrudnienia – w tym roku liczba osób zatrudnionych w centrach BPO/SSC w stolicy Małopolski ma przekroczyć 105 000, wynika z raportu ABSL.

Krakowskie centrum HEINEKEN w tym roku planuje przekroczyć pułap 2000 zatrudnionych osób. Obszary działalności centrum obejmują finanse, technologie cyfrowe, łańcuch dostaw, transformację i funkcje wsparcia. Eksperci HEINEKEN Global Shared Services obsługują wszystkie europejskie operacje HEINEKEN i siedzibę główną firmy. Zespół HEINEKEN Global Shared Services obsługuje procesy w 17 różnych językach.

,,Kraków odgrywa kluczową rolę w naszych działaniach biznesowych. To dynamiczne miasto pełne talentów, które jest siedzibą ważnego centrum dla naszej firmy. Poszukujemy najlepszych specjalistów, a planowane zatrudnienie 400 nowych osób dowodzi, że mamy pomysł i plan na rozwój naszej organizacji. W związku z tym oraz z procesem transformacji naszej firmy, poszukujemy kandydatów na różnych szczeblach kariery - zarówno juniorów, specjalistów, liderów, jak i menedżerów.” - podkreśla Ákos Magyari, Dyrektor Centrum oraz członek zarządu HEINEKEN Global Shared Services.

Specjaliści poszukiwani

Centrum HEINEKEN poszukuje m.in. specjalistów w obszarze rachunkowości finansowej oraz zarządczej, specjalistów obsługi zobowiązań i należności, kontrolerów finansowych oraz kadry zarządzającej. HEINEKEN zatrudni także inżynierów danych, ekspertów zajmujących się technologiami takimi jak SAP, Cloud (Azure), PowerBI, Internet of Things, Machine Learning jak i ekspertów zajmujących się sztuczną inteligencją. Otwarte są również rekrutacje na stanowiska dla Project Managerów, Analityków Biznesowych i Scrum Masterów. 

Zatrudnienie znajdą również osoby posługujące się językiem niemieckim, francuskim, hiszpańskim czy holenderskim. 

Źródło: informacja prasowa

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również