Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

II edycja IT Career Summit już za nami

26 listopada na Stadionie Wrocław odbyły się informatyczne targi pracy – IT Career Summit. Była to II edycja tej imprezy.
Kategoria: Wiadomości
14.01.2016

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu.

Strefa kariery IT była doskonałą możliwością dla specjalistów oraz ekspertów branży informatycznej, którzy poszukiwali nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej. 

Na targach IT Career Summit była możliwość poznania 20 pracodawców, którzy aktywnie poszukiwali specjalistów IT. Wystawcy mieli szansę zdobyć cenne kontakty do potencjalnych pracowników i przeprowadzić rozmowy kwalifikacyjne. Dwie firmy skorzystały z możliwości przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych w lożach VIP, gdzie każdy z kandydatów mógł w ciszy i spokoju porozmawiać ze swoim przyszłym pracodawcą. 

Odwiedzając stoiska potencjalnych pracodawców, zwiedzający mogli posłuchać nt. polityki organizacyjnej firmy, zaczerpnąć opinii z pierwszej ręki od obecnych pracowników, jak również poznać preferencje wystawców w zakresie kwalifikacji, które powinien posiadać potencjalny kandydat. Pracodawcy bardzo chętnie udzielali odpowiedzi na wszelkie pytania zainteresowanym. 

W targach wzięło udział wyselekcjonowane grono uczestników, w tym: programiści i developerzy, osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo czy zarządzanie projektami. Udział był bezpłatny, ale co najważniejsze kwalifikowany. Dzięki temu podczas wydarzenia nie goszczono przypadkowych osób.

Co na temat targów IT Career Summit mówią sami wystawcy?

IT Career Summit i IT Future Expo to marki same w sobie. Bardzo dobrze zorganizowane, stwarzające szanse na nawiązanie wielu interesujących kontaktów biznesowych. To obowiązkowy punkt targowego programu.
infoPraca.pl

Firma Luxoft Poland, sponsor strategiczny targów IT Career Summit we Wrocławiu pragnie podziękować organizatorom za profesjonalne przygotowanie całego wydarzenia. Sprawny poroces komunikacji na każdym etapie, rzetelne przygotowanie wszystkich materiałów gwarantowanych w pakietach sponsorskich oraz miła atmosfera sprawiają, że z pełną świadomością możemy polecić udział w wydarzeniu podczas kolejnej edycji. Pozdrawiamy! 
Luxoft Poland

Wiodącym wydarzeniem towarzyszącym, była konferencja Twoja Kariera w IT. Podczas niej prelegenci poruszali zagadnienia związane ze ścieżką rozwoju zawodowego, a także podkreślali, jak należy zaprogramować się na sukces. Słuchacze mogli zadawać pytania i tym samym rozwiać swoje wątpliwości. 

Firma Intenso, wyposażyła swoją powierzchnię w robota Gienka, który przechadzał się po powierzchni targowej i zapraszał zwiedzających do stoiska Intenso. Robot ten mówił, poruszał się i tym samym cieszył się olbrzymim zainteresowaniem uczestników. Każdy chciał, choć przez chwilę go poznać.

Na kolejną edycję organizator zaprasza do Warszawy na Stadion PGE Narodowy 8 września 2016 roku.

Więcej informacji na: www.itcareersummit.pl/warszawa

Zobacz również