Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Oto najlepsi doradcy podatkowi w Polsce

Roman Namysłowski został najlepszym doradcą podatkowym w zakresie VAT, Ewelina Stamblewska-Urbaniak najlepszym doradcą podatkowym w zakresie cen transferowych i Paweł Toński rekomendowanym doradcą w zakresie CIT według "Rankingu firm doradztwa podatkowego 2015" przygotowanego przez dziennik "Rzeczpospolita".
Kategoria: Wiadomości
26.06.2015

W opublikowanym 19 czerwca na łamach "Rzeczpospolitej" rankingu Crido Taxand zajęło 7. miejsce w klasyfikacji według liczby doradców podatkowych (dwie pozycje wyżej niż przed rokiem). Z kolei w kategorii przychodowej firma zajęła 7 miejsce.

Zobacz oferty pracy w podatkach »

Jednak największy sukces firmy to uznanie 2 partnerów Crido Taxand za najlepszych doradców i jednego za rekomendowanego w swojej dziedzinie.

Nagroda dla Romana Namysłowskiego to potwierdzenie siły zespołu podatkowego Crido Taxand, w szczególności Zespołu Podatków Pośrednich. Tym bardziej, że lider zespołu VAT w Crido Taxand otrzymał w tym roku drugie najbardziej prestiżowe wyróżnienia dla doradców podatkowych w swojej kategorii – zarówno pierwsze miejsce w rankingu doradców podatkowych organizowanym przez DGP, jak i "Rzeczpospolitą". Co istotne, tę grę w ekstraklasie potwierdzają nie tylko rankingi, ale również klienci.

Na czym polega praca doradcy podatkowego? Jakie ścieżki rozwoju oferuje doradztwo podatkowe?
Dowiedz się, na czym polega praca konsultantów, będących ekspertami w podatkach. Przejdź do artykułu »

Wyróżnienie dla Pawła Tońskiego w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych to efekt wielu lat pracy i doradztwa dla przedsiębiorstw, często przy skomplikowanych projektach takich, jak przykładowo projekt przeprowadzony w ostatnich latach, dotyczący połączenia i reorganizacji przedsiębiorstw, których obroty przekraczały kilkanaście miliardów złotych rocznie. To również uznanie dla Pawła Tońskiego za jego osiągnięcia w budowaniu silnego zespołu Real Estate w Crido Taxand, który doradzał przy największych transakcjach na rynku nieruchomości w Polsce.

Niekwestionowana pozycja lidera w obszarze cen transferowych dla Eweliny Stamblewskiej-Urbaniak jest wyjątkowym wyróżnieniem indywidualnym oraz dla zespołu TP. I to z kilku powodów. Ewelina Stamblewska-Urbaniak kieruje praktyką TP w Crido Taxand od stosunkowo niedawna. W ciągu kilku miesięcy zespołowi cen transferowych udało się bardzo dużo osiągnąć, zarówno jeśli chodzi o liczbę nowych projektów, które realizuje, jak i ich poziom złożoności. Ponadto, ceny transferowe są obszarem, którego rola ze względu na zmiany zachodzące w otoczeniu prawnym oraz zmiany podejścia Ministerstwa Finansów do tematu będzie z każdym tygodniem rosła. Ewelina Stamblewska-Urbaniak jako jedyny lider rankingu doradców w zakresie cen transferowych z całą pewnością może pomóc podmiotom gospodarczym odpowiednio do tych zmian się przygotować.

Zobacz również