Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Ruszył konkurs Experience PwC

Wiemy, że analizujesz i wyciągasz trafne wnioski. Interesujesz się finansami, prawem podatkowym lub branżą konsultingową.
Kategoria: Wiadomości
08.10.2013
Jesteś  studentem III roku studiów pierwszego stopnia, III - V roku jednolitych studiów magisterskich, studentem studiów drugiego stopnia lub absolwentem uczelni wyższej. Na 100% chcesz pokazać nam, na co cię stać!

Podejmij wyzwanie - weź udział w IX edycji konkursu Experience PwC!  Będzie to okazja do poznania naszej firmy i zdobycia cennych nagród. Przekuj swoją wiedzę oraz umiejętności na: praktyki w naszej firmie, kursy językowe, szkolenia biznesowe Akademii PwC, zestawy publikacji naukowych, iPody, a nagroda główna to niespodzianka o wartości około 6000 zł.
 
- Jako jeden z nielicznych tego typu konkursów zwraca uwagę nie tylko na to, czy uczestnicy posiadają odpowiednią wiedzę uniwersytecką, ale także na to czy umieją pracować zespołowo i dobrze komunikują się między sobą - Katarzyna Iskierka laureat VII edycji konkursu.

Jak przebiega Experience PwC:

Etap 1: 7 października zaczął się test on-line z ogólnej wiedzy z wybranego obszaru: finansów, prawa podatkowego lub konsultingu. Uwaga na jego rozwiązanie masz czas do 28 października
Etap 2: Od 4 do 14 listopada zwycięzcy pierwszego etapu rozwiązują case study on-line, którego tematyka dotyczy wybranej wcześniej dziedziny.
21 listopada autorzy 30 najlepszych rozwiązań, otrzymują zaproszenie do udziału w Konferencji Finałowej.
Etap 3: Od 28  do  30 listopada odbywa się wielki finał. 

Masz jeszcze wątpliwości czy wziąć udział w Experience PwC? Nie zastanawiaj się!
Pamiętaj: poziom umiejętności  x ilość działań, które podejmujesz = sukces

Więcej informacji na www.experiencepwc.pl

Partnerzy konkursu
Wydawnictwo Naukowe PWN, empik school

Patroni medialni
Eurostudent, KarierawFinansach.pl, Magiel, Manko, Students.pl, Youngpro.pl, Absolvent.pl

Zobacz film z poprzedniej edycji

Zobacz również