Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Targi pracy 2018 - przewodnik po najciekawszych wydarzeniach rekrutacyjnych tego sezonu

Polecamy kilka wydarzeń, które odbędą się niedługo a mogą przybliżyć Was do odnalezienia idealnego pracodawcy i pracy, do której będziecie chodzić nie z obowiązku a prawdziwej przyjemności!
Kategoria: Wiadomości
05.03.2018

W marcu i kwietniu 2018 roku odbędzie się wiele targów pracy w kilku największych miastach Polski. To doskonała okazja, by spotkać kilkuset pracodawców w jednym miejscu, skonsultować swoje CV ze specjalistami, ułożyć swoją ścieżkę kariery i porozmawiać z osobami, które na co dzień zajmują się rekrutacjami. To od nich z pierwszej ręki można dowiedzieć się, czy nasze umiejętności i doświadczenie będą wystarczające, by podjąć pracę w danej firmie. Może okaże się, że właśnie na targach poznacie swojego przyszłego szefa!

Targom pracy często towarzyszą dodatkowe wydarzenia takie jak szkolenia czy warsztaty, które są darmowe, ale często wymagają wcześniejszej rejestracji ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. A bywają naprawdę ciekawe!

Jeśli chcecie zjeść kilka krówek, dostać przewodnik Kariera w Finansach i Bankowości 2017/2018 w formie drukowanej za darmo, porozmawiać o swojej karierze i naszych tekstach to zapraszamy też na nasze stoisko. Będziemy na większości z poniższych wydarzeń! 

Bilety wstępu

Wstęp na wszystkie prezentowane poniżej targi pracy 2018 jest darmowy, jednak wejście wymaga wcześniejszej rejestracji na stronach internetowych organizatorów wydarzeń. 

Targi pracy 2018 w Warszawie

Absolvent Talent Days
6 marca 2018 r., godz. 10-17
PGE Narodowy

Konsultacja CV, poznanie ponad 700 pracodawców to nie wszystko! W trakcie targów na scenie głównej wystąpi m.in. Paulina Mikuła, twórczyni kanału "Mówiąc inaczej" na YouTube a o zmianie jako szansie i źródle korzyści opowie gość specjalny - Marcin Prokop. Warto też zapisać się wcześniej na warsztaty, gdzie będzie można dowiedzieć się, jakie jest nasze DNA w biznesie, poznać tricki Exela czy sprzedażowe lub odbyć szkolenie, by zostać mistrzem rozmowy rekrutacyjnej. 

Dni Kariery
14 marca 2018 r., godz. 9-16
Pałac Kultury i Nauki

Każdy, kto wybierze się na Dni Kariery w Warszawie organizowane przez studentów zrzeszonych w organizacji studenckiej AIESEC, będzie mógł porozmawiać z pracodawcami, skorzystać ze Strefy Doradztwa Zawodowego: skonsultować CV, przejść przez próbne rozmowy rekrutacyjne czy ułożyć swoją ścieżkę kariery z pomocą profesjonalistów. 

Targi pracy w Krakowie

Absolvent Talent Days
20 marca 2018 r., godz. 10-17
ICE Kraków Congress Centre

Na targach będziecie mogli poznać pracodawców i zrobić krok milowy w kierunku swojej kariery! Na scenie głównej o swoim przepisie na karierę, marzeniach, pasji i ambicji opowie Filip Chajzer a Andrzej Tucholski zdradzi swoje strategie na ogarnięcie życia. Warto też zapisać się wcześniej na darmową konsultację CV. 

Dni Kariery
22 marca 2018 r., godz. 9-16
Hala Sportowo-Widowiskowa Uniwersytetu Ekonomicznego 

Na Dniach Kariery AIESEC w Krakowie pojawi się wielu pracodawców, z którymi będzie można porozmawiać o swojej karierze. Do tego warto też wziąć też udział w praktycznych warsztatach i szkoleniach, które odbędą się w czasie wydarzenia. 

Targi pracy 2018 we Wrocławiu

Absolvent Talent Days
8 marca 2018 r., godz. 10-16
Hala Stulecia

Oprócz spotkania z pracodawcami będziecie mogli dowiedzieć się jak odkryć potencjał zawodowy i znaleźć pracę marzeń. O swojej pasji i ambicji na scenie głównej opowie Filip Chajzer

Dni Kariery
28 marca 2018 r., godz. 9-16
Hala Stulecia

Na Dniach Kariery AIESEC we Wrocławiu - największych targach pracy organizowanych przez studentów dla studentów i absolwentów, będziecie mogli przekonać się, jakich umiejętności wymaga obecnie rynek pracy i jak skorzystać ze Strefy Doradztwa Zawodowego: skonsultować CV, przejść przez próbne rozmowy rekrutacyjne czy ułożyć swoją ścieżkę kariery z pomocą profesjonalistów. 

Targi pracy w Toruniu

Dni Kariery
8 marca 2018 r., godz. 9-16
Aula Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

Zrób krok w kierunku wymarzonej kariery - przekonaj się, jakich umiejętności wymaga obecnie rynek pracy! Na Dniach Kariery 2018 w Toruniu będzie można wziąć udział w praktycznych warsztatach i szkoleniach, skonsultować CV i ułożyć swoją ścieżkę kariery z pomocą profesjonalistów. 

Targi pracy w Gdańsku

Dni Kariery
6 marca 2018 r., godz. 9-16
Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego

Na Dniach Kariery w Gdańsku będzie można wziąć udział w praktycznych warsztatach i szkoleniach oraz porozmawiać z pracodawcami na temat możliwości rozwoju w ich firmach. 

Absolvent
10 kwietnia 2018 r., godz. 9-16
Ergo Arena

Na targach będziecie mogli porozmawiać z pracodawcami, skonsultować CV i wziąć udział w licznych warsztatach i szkoleniach (warto zapisać się na nie wcześniej)! Ponadto na scenie głównej o swoich marzeniach i przepisie na karierę opowie Filip Chajzer. Ciekawe mogą być też prelekcje innych zaproszonych gości, którzy zdradzą sekrety rekruterów - np. jak odpowiadać na nietypowe pytania rekrutacyjne i co bardziej się liczy - dyplom czy doświadczenie. 

Targi pracy w Łodzi

Dni Kariery
27 marca 2018 r., godz. 9-16
Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

Na Dniach Kariery 2018 w Łodzi będzie można wziąć udział w praktycznych warsztatach i szkoleniach i skorzystać ze Strefy Doradztwa Zawodowego: skonsultować CV, przejść przez próbne rozmowy rekrutacyjne czy ułożyć swoją ścieżkę kariery z pomocą profesjonalistów. A do tego spotkać się z pracodawcami! 

Absolvent
5 kwietnia 2018 r., godz. 10-16
EXPO Łódź

Na targach będziecie mogli porozmawiać z prawie 700 pracodawcami, skonsultować CV, czy wziąć udział w warsztatach i poznać tajniki Exela. Ponadto na scenie głównej o zmianie jako szansie opowie Marcin Prokop. 

Targi pracy w Poznaniu

Absolvent
15 marca 2018 r., godz. 10-16
Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 1

Na targach Dni Kariery 2018 w Poznaniu będziecie mogli porozmawiać z prawie 700 pracodawcami, skonsultować CV, czy dowiedzieć się, jakie zawody będą modne w 2019 roku. Ponadto na scenie głównej o swoich marzeniach i przepisie na karierę opowie Filip Chajzer. 

Autor: Karolina Zdunowska
Redaktor naczelna Grupa MBE

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. W przeszłości współpracowała z wydawnictwami: Media Regionalne, Ringier Axel Springer i Marquard Media. W Grupie MBE była odpowiedzialna za redakcję tekstów do magazynu „Kariera w Finansach i Bankowości” oraz na stronę KarierawFinansach.pl w latach 2018-2022.

Zobacz również