Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Zafunduj sobie wakacje za 30 tys. euro

Gap year, czyli czas, który przeznaczamy na zdobycie doświadczeń w nowym, odmiennym środowisku i kulturze, staje się coraz popularniejszy nie tylko wśród studentów. Dzięki nowej grze firmy ubezpieczeniowej AXA masz szansę na przygodę marzeń.
Kategoria: Wiadomości
06.03.2015

Tylko do 9 marca możesz wziąć udział w konkursie przygotowanym przez firmę ubezpieczeniową AXA  – Great Global Adventure. Pracodawca sięgnął po rozwiązania grywalizacyjne, aby zachęcić absolwentów do związania swojej przyszłości zawodowej z ubezpieczeniami i zarządzaniem aktywami. Ta internetowa gra gwarantuje zwycięzcy gap year wart 30 tys. euro.

Zobacz oferty pracy w ubezpieczeniach »

Biorąc udział w Great Global Adventure, masz szansę na wirtualną podróż dookoła świata. Każdy uczestnik jednocześnie odpowiada na pytania oraz rozwiązuje łamigłówki. To pierwszy etap gry, który wieńczy odpowiedź na pytanie, dlaczego uczestnik gry powinien zasłużyć na główną nagrodę. Jury AXA wybierze najlepszych regionalnych (z Europy, obu Ameryk, Azji i Pacyfiku oraz Afryki i krajów Bliskiego Wschodu) podróżników.

16 marca natomiast rozpoczyna się drugi etap gry, w którym półfinaliści nagrywają wideo, odpowiadając na pytania pracodawcy. Trzeci etap natomiast odbędzie się w maju. Będzie miał on charakter wirtualnej konferencji, podczas której finaliści będą musieli przekonać jury do tego, dlaczego zasługują na główną nagrodę.

Zobacz oferty praktyk i staży letnich w ubezpieczeniach »

Zwycięzca odbierze międzynarodowy bilet samolotowy, który będzie mógł wykorzystać w ciągu 12 miesięcy. Dodatkowo, na laureata czekają:

  • maksymalnie 6 tygodniowe praktyki w jednym z biur na całym świecie;
  • maksymalnie 6 tygodniowy udział w jednym z projektów charytatywnych, w których bierze udział AXA.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie konkursu.

Zobacz również