mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-06-06
Dyrektor Oddziału Detalicznego
Nr ref. SKW/048/0419
Kraków, małopolskie
Bankowość

Od nas dostaniesz:

Kartę< br/>sportową Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny czas pracy
Prywatną opiekę medyczną Dostęp do kursów LinkedIn Learning Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!
miejsce pracy: Kraków, nr referencyjny: SKW/048/0419

Zakres zadań:

  • kierowanie i nadzór nad funkcjonowaniem placówki detalicznej przy ul. Długiej,
  • realizacja wyniku biznesowego oddziału zgodnie ze strategicznymi celami mBanku,
  • zarządzanie podległymi pracownikami, dbałość o rozwój i skuteczne motywowanie pracowników do osiągania wyznaczonych celów (miesięcznych/kwartalnych/rocznych),
  • realizowanie planów sprzedaży i działań marketingowych w podległej jednostce,
  • dbanie o wysokie standardy obsługi klientów i budowanie pozycji rynkowej mBanku.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w prowadzeniu z sukcesem placówki bankowej/ zespołu o podobnym modelu biznesowym,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w sektorze usług finansowych oraz realizacji planów sprzedażowych w zarządzanym oddziale,
  • znajomość technik sprzedaży oraz podstawowych produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych,
  • doświadczenie w obsłudze klienta (sprzedaż produktów kredytowych i depozytowo-inwestycyjnych dla osób fizycznych),
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office, Internet, aplikacje i systemy bankowe),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność planowania i stawiania celów oraz ich rozliczania,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i budowania pozytywnych relacji z klientami.

Oferujemy m.in.:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w organizacji oferującej najwyższą jakość obsługi klienta,
  • udział w ogólnobankowych projektach dotyczących rozwoju sieci detalicznej.

Poziom stanowiska
Dyrektor