mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-06-17
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, Sprzedaż

Starszy specjalista ds. sprzedaży produktów dla firm

miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie
numer referencyjny: ASZ/078/0519

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz z segmentu małych firm
  • współpraca z pośrednikami
  • skuteczne rozpoznawanie potrzeb klienta oraz negocjowanie warunków współpracy
  • realizacja planów sprzedażowych
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji mBanku na rynku lokalnym
  • realizacja transakcji kasowych

Potrzebne Ci będzie:

  • łatwość w budowaniu długofalowych kontaktów
  • doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych (konta, kredyty, ubezpieczenia, leasing )
  • umiejętność rozpoznawania niewypowiedzianych potrzeb klienta
  • dobra znajomość produktów depozytowych oraz kredytowych
  • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • rozbudowany system adaptacyjny
  • przejrzysty system wynagradzania
  • konkursy sprzedażowe
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową
  • dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego, bony świąteczne

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl

Poziom stanowiska
Specjalista