mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-06-24
Opole, opolskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Dostęp do kursów LindeIn Learning Bonusy finansowe Szkolenia produktowe
Przejrzysty system wynagradzania Umowę
o pracę
Prywatną opiekę medyczną

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Podejmujesz wyzwanie?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi doświadczeniami!
Mobilny Doradca Klienta Korporacyjnego
miejsce pracy: Opole, nr referencyjny: ASZ/083/0519

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu MSP
  • budowanie i zarządzanie relacjami z obecnymi klientami
  • ocena potrzeb klientów oraz wybór odpowiedniej strategii współpracy
  • sprzedaż produktów z zakresu bankowości korporacyjnej
  • wspieranie cross-sellingu w Grupie mBanku

Dobrze, jeśli posiadasz:

  • doświadczenie w pracy z klientami korporacyjnym w ramach banku lub innej instytucji finansowej
  • wiedzę z zakresu produktów bankowych skierowanych dla klientów korporacyjnych oraz znajomość zagadnień dotyczących sytuacji ekonomicznej w Polsce i zagranicą
  • wiedzę z  zakresu  księgowości, rynków finansowych
  • umiejętność identyfikacji potrzeb klientów i budowania długofalowych relacji
  • umiejętność realizacji wyznaczonych celów, szybkość w działaniu
  • czynne prawo jazdy kat. B

Poziom stanowiska
Specjalista