Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-06-27
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza
angielski
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Operacji na stanowisku:

Analityk Antyfraudowy w Zespole Przeciwdziałania Nadużyciom
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Główne zadania:

  • Analiza aplikacji kredytowych - wykrywanie i zapobieganie próbom nadużyć w procesie kredytowym
  • Weryfikacja dochodów kredytobiorców - aplikacje kredytów hipotecznych
  • Analiza alertów/typowanie transakcji fraudowych w obrocie kartowym
  • Procesowanie wykrytych fraudów

Wymagania:

  • Doświadczenie i swoboda w bezpośrednich kontaktach telefonicznych z Klientami i instytucjami
  • Biegłość w przeszukiwaniu zasobów internetowych
  • Znajomość podstawowego pakietu Ms Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) na poziomie dobrym
  • Doświadczenie w pracy z bankowymi systemami operacyjnymi
  • Analityczne myślenie i kreatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym w godz. 7:30 – 17:00)

Mile Widziane:

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Przejrzysty system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie zajęć sportowych i pasji (m.in. karta Multisport lub bilety do kina)
  • Możliwość rozwoju kompetencji
  • Przyjazną atmosferę pracy
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.