Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-07-04
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:
Specjalista ds. Informacji Zarządczej
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Główne zadania:

  • Praca nad przygotowywaniem regularnej informacji zarządczej
  • Tworzenie i wykonywanie kwerend (SQL) w systemach bazodanowych
  • Zapewnienie wysokiej jakości danych w systemie analizy dochodowości
  • Przygotowywanie analiz i raportów zarządczych ad hoc zamówionych przez biznes
  • Zarządzanie słownikami pojęć biznesowych, oraz słownikami produktowymi
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi nad rozwojem hurtowni danych i systemu informacji zarządczej dla zaspokojenia potrzeb raportowo-analitycznych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w bankowości, najlepiej na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe – kierunkowe (bankowość, finanse)
  • Wymagana dobra znajomość języka SQL i baz danych
  • Dobra znajomość programów MS Excel i MS Access
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność i chęć szybkiego uczenia się i pozyskiwania nowych kompetencji

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - umowę u pracę, pakiet socjalny,  w tym opiekę medyczną
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.