mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-07-08
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

Od nas dostaniesz:

Kartę< br/>sportową Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny czas pracy
Prywatną opiekę medyczną Dostęp do kursów LinkedIn Learning Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!
Specjalista ds. Organizacji Obrotu w Biurze Maklerskim mBanku, Departament Rynków Nieregulowanych OTC
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: IPR/077/0619

GŁÓWNE ZADANIA, KTÓRE DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY:

  • Monitoring i konfiguracja systemów transakcyjnych opartych o platformę MetaTrader 4
  • Udział w rozwoju oferty produktowej
  • Kontakty operacyjne z partnerami zagranicznymi, Prime Brokerem i dostawcami płynności
  • Monitoring pozycji departamentu w instrumentach finansowych
  • Kontakt z klientami dotyczący transakcji i ewentualnych problemów z systemami transakcyjnymi
  • Wsparcie przy implementacji i nadzorze zmian w regulacjach prawnych dotyczących działalności departamentu
  • Kontakty z pracownikami innych komórek w zakresie oferty departamentu
  • Analiza danych z wykorzystaniem relacyjnych baz danych, SQL
  • Analiza otoczenia makro rynków finansowych (pisanie analiz i komentarzy dotyczących bieżącej sytuacji rynkowej)

U KANDYDATÓW POSZUKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego o profilu ekonomicznym lub informatycznym
  • Wiedzy z zakresu rozliczeń transakcji walutowych na rynku międzybankowym
  • Doświadczenia na stanowisku związanym z obrotem instrumentami pochodnymi CFD
  • Wiedzy z obszaru rynków, instrumentów oraz mechanizmów finansowych
  • Rozeznania w zakresie regulacji obowiązujących na rynku finansowym: MIFID, MIFIR, EMIR.
  • Znajomości systemu transakcyjnego MetaTrader4 oraz pakietu MS Excel
  • Wiedzy z zakresu relacyjnych baz danych MsSQL, języka MQL oraz znajomość innych języków programowania.
  • Zaawansowanej znajomości języka angielskiego

Dużym atutem będzie posiadanie dodatkowych uprawnień takich jak: licencja Maklera Papierów Wartościowych, CFA, uprawnienia Doradcy Inwestycyjnego, FRM, PRM

Poziom stanowiska
Specjalista