Michael Page
Data aktualizacji: 2019-09-26
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Księgowość, BPO/SSC

Manadżer ds. Podatków i Sprawozdawczości

Warszawa34415_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja działająca w branży usługowej.
Oferujemy
  • rozwój w dużej Grupie Kapitałowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet medyczny LuxMed i udział w programie Benefit Systems
  • dodatkowe szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
Opis stanowiska
  • Zarządzanie kwestiami podatkowymi firmy (planowanie, rozliczanie, raportowanie)
  • Bieżące doradztwo przygotowywanie rekomendacji podatkowych przy nowych projektach biznesowych
  • Opracowywanie procedur podatkowych i ich wdrażaniem w grupie
  • Business Partnering dla Dyrektora Finansowego
  • Wdrażanie zmian podatkowych w systemie ERP
  • Kwalifikacja zdarzeń gospodarczych pod kątem podatkowym
  • Weryfikacja poprawności dokumentacji pod kątem rozliczeń podatkowych
  • Sporządzanie miesięcznych raportów oraz rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele usprawnieniu procesów i procedur wewnątrz działu księgowości
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi i wewnętrznymi Spółki
  • Bliska współpraca z działem kontrolingu
Profil kandydata
  • wykształcenie wyższe ekonomia, finanse i rachunkowość
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze podatków
  • dobra znajomość przepisów podatkowych
  • bardzo dobra wiedza z zakresu księgowości
  • samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • umiejętności komunikacji, zarządzania czasem
  • doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP
  • umiejętność analitycznego myślenia

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista