Michael Page
Data aktualizacji: 2019-09-23
Brzeg, opolskie
Księgowość, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Katowice, Kraków

Chief Accountant / Finance Manager (K/M)

Brzeg34503_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z siedzibą w okolicach Brzegu.
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych;
  • Możliwość wzrostu zawodowego w ramach rozwijającej się spółki;
  • Uczestnictwo w podejmowaniu decyzji biznesowych o kluczowym znaczeniu w rozwoju organizacji.
Opis stanowiska
  • Ścisła współpraca z dyrektorem zakładu oraz dyrektorem finansowym grupy;
  • odpowiedzialność za sferę księgową oraz podatkową;
  • Współuczestniczenie w sporządzaniu sprawozdania finansowego oraz deklaracji podatkowych;
  • Analizowanie oraz monitoring operacji zachodzących w zakładzie w celu ich modyfikacji oraz usprawniania;
  • Wsparcie w usprawnianiu systemu ERP;
  • Dostarczanie cyklicznych raportów miesięcznych oraz rocznych;
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych wg obowiązujących standardów;
  • Wsparcie w kontrolingu kosztów;
  • Kontakty z instytucjami zewnętrznymi oraz audytorami;
  • Stworzenie procedur zakupowych oraz usprawnieni obiegu dokumentacji finansowej;
  • Zarządzanie podległym zespołem.
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne;
  • Co najmniej 2 lata spędzone na podobnym stanowisku w dziedzinie kontroli finansowej i/lub księgowości w firmach produkcyjnych;
  • Znajomość UoR;
  • Wiedza z zakresu podatków;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Partnerska postawa, łatwość nawiązywania relacji;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik