Michael Page
Data aktualizacji: 2020-05-21
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC
angielski

Manager zespołu Księgowosci (Mokotów)

Warszawa34385_MP_PL

Naszym Klientem jest firma reprezentująca bardzo znane marki, w tym premium. Spółka pracuje na SAP oraz jest stabilnym pracodawcą będąc obecną od kilkunastu lat w Polsce. Siedziba firmy mieści się w biurowym centrum Mokotowa a płynna znajomość języka angielskiego będzie niekwestionowanym atutem ze względu na częsty kontakt z Grupą.
Oferujemy
Firma oferuje umowę o pracę oraz pakiet benefitów: kafeteria, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, język angielski) Przyjazną atmosferę pracy Możliwość rozwoju zawodowego / lokalnie oraz międzynarodowo.
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za kalkulację podatków oraz deklaracje podatkowe
  • Koordynacja pracy zespołu, motywowanie, coachowanie oraz rozdzielanie pracy w sposób pozwalający rozwój wszystkich jego członków
  • W razie potrzeby wsparcie zespołu księgowego w wykonywaniu ich głównych obowiązków (dekretacja i księgowanie dokumentów, uzgadnianie sald, płatności)
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (Ustawa o rachunkowości)
  • Sporządzanie prostych analiz i zestawień na potrzeby zarządzania obszarem finansów
  • Współpraca z audytorami oraz wszystkimi partnerami
  • Raportowanie do CFO oraz regularny kontakt z obszarem Kontrolingu spółki
Profil kandydata
  • Minimum 4 letnie doświadczenie w prowadzeniu zespołu księgowości
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim jest warunkiem koniecznym
  • Praktyczna znajomość Excel oraz SAP (mile widziane)
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz egzekwowania pracy
  • Samodzielność w działaniu, jeśli trzeba pomoc zespołowi w prostszych zadaniach
  • Dynamika w działaniu, rozwinięte umiejętności komunikacyjne są warunkiem koniecznym

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Umiejętności
SAP MS Excel
Kierownik
Języki
angielski