Michael Page
Data aktualizacji: 2019-10-14
Zastępca Głównej Księgowej
Nr ref. 34387_MP_PL
Toruń, kujawsko-pomorskie
Księgowość, BPO/SSC

Toruń34387_MP_PL

Dla naszego Klienta jednego najstarszych deweloperów w Polsce, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, szukamy osoby na stanowisko zastępcy Głównej Księgowej.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet medyczny
  • Karta sportowo
  • Możliwość dodatkowych szkoleń
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości
  • Sporządzanie raportów finansowych oraz raportów dla instytucji zewnętrznych
  • Odpowiedzialność za sporządzanie kalkulacja i deklaracji podatkowych
  • Również operacyjne obowiązki jak księgowania
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych - również skonsolidowanych
  • Docelowo organizacja i koordynacja pracy niedużego zespołu księgowego
Profil kandydata
  • 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej, deweloperskiej
  • Dobra znajomość ustawy o rachunkowości
  • Dobra znajomość przepisów ustawy o VAT i PDoP
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych - również skonsolidowanych
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań statystycznych
  • Zapał do pogłębiania wiedzy
  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość
  • Znajomość programu księgowego Symfonia
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Współpraca z Dyrektorem Finansowym

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista