EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-08-21
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Administracja
Asystentka/Asystent Zespołu

Ludzie sprawiają, że nasza firma rozwija się szybko i efektywnie. Niezależnie od tego, który z działów wybierzesz, odegrasz istotną rolę wspierając globalny rozwój naszych usług. Przygotuj się na codzienny kontakt z ludźmi wywodzącymi się z różnych kultur i różnych środowisk, który dostarcza licznych wyzwań i daje dużą satysfakcję.

Możliwości jakie na Ciebie czekają

Dołącz do EY a staniesz się częścią zespołu nakierowanego na myślenie i działanie w skali globalnej, zarówno w sensie geograficznym jak i rynkowym. Nasza unikalna struktura dostarczy Ci bogatych możliwości rozwoju kariery, łącząc je ze świadczeniem wysokiej klasy usług na rzecz naszych klientów na całym świecie.

Twoje główne zadania

  • Efektywne wsparcie przełożonych w codziennej pracy
  • Organizacja spotkań, eventów oraz prowadzenie kalendarzy i grafików
  • Planowanie, a także rozliczanie wyjazdów służbowych
  • Przygotowywanie korespondencji biznesowej w języku polskim i angielskim
  • Tworzenie raportów i prezentacji na potrzeby biznesu

Umiejętności, które cenimy

  • Proaktywna postawa i otwartość na codzienne wyzwania
  • Rzetelność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Terminowość i zdolność ustalania priorytetów
  • Umiejętność pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalizm i nastawienie na budowanie długotrwałych i partnerskich relacji

Nasze oczekiwania wobec kandydatów

  • Biegła znajomość języka polskiego oraz angielskiego
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się pakietem Microsoft Office
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Kogo szukamy

Szukamy osoby, która jest zaangażowana w pracę i ceni sobie możliwości rozwoju pracując w międzynarodowej firmie.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.