Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-08-26
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Konsulting
angielski
Konsultant Helpdesk- VIP support

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Obowiązki:

  • Wsparcie obsługi spotkań od strony technicznej: obsługa systemów tłumaczeń symultanicznych, nagłośnienia i projekcji oraz systemów wideokonferencyjnych POLYCOM
  • Obsługa techniczna spotkań o wysokim stopniu poufności
  • Rozwiązywane problemów informatycznych występujących podczas pracy z aplikacjami biurowymi (MS Office) i systemem operacyjnym Windows
  • Wsparcie w obsłudze urządzeń przenośnych – tablety, smartfony
  • Wsparcie w nadzorowaniu pracy firm serwisujących sprzęt informatyczny

Wymagania:

  • Znajomość systemu MS Windows oraz pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w środowisku biznesowym
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Wysoka odpowiedzialność
  • Pomysłowość i umiejętność generowania pomysłów do rozwiązywania problemów technicznych

Mile widziane:

  • Znajomość systemów wideokonferencyjnych i systemów tłumaczeń symultanicznych
  • Elastyczność w zakresie godzin pracy

Ofertujemy:

  • Zatrudnienie w Centrali Banku na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole entuzjastów z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych
  • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.