Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-02-12
Fund Accountant with French
Nr ref. 190617/5493
Łódź, łódzkie
Bankowość, Księgowość
angielski, francuski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta - lidera w branży finansowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • nadzór nad poprawnością danych związanych z produktami finansowymi,
  • kontrola codziennych transakcji finansowych,
  • wychwytywanie błędów oraz monitorowanie niejasnych komunikatów,
  • współpraca z zagranicznymi instytucjami finansowymi w celu oceny ryzyka,
  • kontakt z Klientem wewnętrznym i zewnętrznym w języku niemieckim.
Wymagania:
  • znajomość języka francuskiego oraz angielskiego na poziomie min. B2,
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe w obszarze finansów, księgowości lub administracji,
  • doświadczenie zawodowe zdobyte w międzynarodowym środowisku będzie dużym atutem,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne.
Oferta obejmuje:
  • duże możliwości rozwoju zawodowego w obszarze finansów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawy pakiet benefitów: pakiet medyczny VIP, zajęcia językowe, ubezpieczenie na życie premium,
  • warsztaty techniczne oraz trening umiejętności miękkich,
  • dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku,
  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.