mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-08-28
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Od nas dostaniesz:

Dostęp do kursów LindeIn Learning Bonusy finansowe Szkolenia produktowe
Przejrzysty system wynagradzania Umowę
o pracę
Prywatną opiekę medyczną

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Podejmujesz wyzwanie?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi doświadczeniami!
Doradca Klienta ds. Dużych Przedsiębiorstw
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: RKO/112/0719

lokalizacja: Oddział Korporacyjny - ul. Grochowska

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów segmentu dużych przedsiębiorstw do współpracy z mBankiem
  • zwiększanie dochodowości na portfelu
  • utrzymywanie relacji i obsługa portfela klientów
  • sporządzanie indywidualnych ofert dla klientów
  • zwiększanie cross-sellingu w Grupie mBanku
  • realizacja zaplanowanego budżetu

Masz to COŚ:

  • wykształcenie wyższe (bankowość, finanse, ekonomia lub pokrewne)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze bankowości korporacyjnej
  • wiedza z zakresu: produktów bankowości korporacyjnej, finansów przedsiębiorstw, podstaw analizy finansowej,
  • ogólna wiedza z sytuacji ekonomicznej w Polsce i za granicą
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • praktyczna znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • łatwość i skuteczność w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji
  • odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy w grupie