mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-09-03
Białystok, podlaskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Od nas dostaniesz:

Umowę o pracę
bez okresu
próbnego
Konkursy sprzedażowe Jasną
ścieżkę kariery
Przejrzysty system wynagradzania Rozbudowany system adaptacyjny Dofinansowanie do świąt
i wypoczynku

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży (Light Branch)
miejsce pracy: Białystok, nr referencyjny: RKM/027/0719

Twoje zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (konta, kredyty, depozyty)
  • obsługa kasowo-dysponencka
  • edukowanie klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji
  • prowadzenie akcji promocyjnych
  • budowanie pozycji rynkowej mBanku

Potrzebne Ci będzie:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki w obszarze bankowości i finansów)
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów
  • znajomość technik sprzedaży
  • znajomość podstawowych produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych
  • biegła obsługa komputera (MS Office, Internet, aplikacje i systemy bankowe)
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym również w weekendy)

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych
  • znajomość/zainteresowanie obszarem  rynku kapitałowego i pieniężnego, sytuacji ekonomicznej, makroekonomii
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Poziom stanowiska
Specjalista