Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-09-06
Warszawa, mazowieckie
Bankowość
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy Kandydatów gotowych do podjęcia pracy w Departamencie Bankowości Elektronicznej w Warszawie na stanowisku:
Specjalista UX / UX Designer w Zespole UX i Designu
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Poszukujemy osób które ciekawi, jak działają procesy internetowe i mobilne i jak korzystają z nich nasi użytkownicy, mocno skupionych na zagadnieniach human designu i połączeniu człowieka z technologią. Core naszych działań to przekładanie skomplikowanych procesów i usług na intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs aplikacyjny. Nasza misja to tworzenie usług i produktów, które będą zaskakiwały, spełniały potrzeby użytkowników, które użytkownicy polubią i do których chętnie będą wracali.

Obowiązki:

  • Projektowanie makiet interfejsów aplikacji mobilnych oraz serwisów WWW w oparciu o badania potrzeb Klientów
  • Przeprowadzanie badań użyteczności i testów funkcjonalnych oraz walidowanie przygotowanych propozycji pod katem ich zgodności z potrzebami Klientów
  • Analiza procesów na podstawie danych ilościowych i jakościowych
  • Monitorowanie rezultatów projektowanych rozwiązań i ich optymalizacja
  • Współpraca przy tworzeniu propozycji graficznych, specyfikacji i opisów projektów dla developerów, współpraca z programistami przy tworzeniu aplikacji, testowanie wprowadzonych zmian
  • Opracowanie spójnych standardów w zakresie rozwiązań UX
  • Śledzenie trendów rynkowych w obszarze UX i designu, ale także w obszarze trendów technologicznych i społecznych

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie przy zadaniach związanych z UX lub przy projektowaniu serwisów i aplikacji internetowych
  • Znajomość metodologii projektowania zorientowanej na użytkownika - umiejętność analizy relacji między użytkownikiem, interfejsem, funkcjonalnością produktu, a biznesowym wynikiem przedsięwzięcia (umiejętność łączenia wiedzy UX z wymaganiami biznesowymi)
  • Doświadczenie w realizacji projektów interaktywnych, w tym w projektowaniu aplikacji mobilnych i serwisów www
  • Doświadczenie w projektowaniu architektury informacji
  • Umiejętność tworzenia ścieżek Klienta i możliwych scenariuszy użycia
  • Umiejętność badania i wykorzystania w procesie projektowania danych jakościowych i ilościowych
  • Doskonała znajomość Axure
  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Pracę w Centrali Banku w pełnym wymiarze godzin
  • Udział w rozwojowych projektach i tworzenie rozwiązań, które wyróżniają się na rynku pod względem innowacyjności i przyjazności dla Klienta
  • Możliwość tworzenia prototypów innowacyjnych usług i ich systematycznego wdrażania produkcyjnie dla Klientów
  • Życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.