Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-11-01
Katowice, śląskie
Księgowość, BPO/SSC
niemiecki

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, nowo otwatrego centrum BPO we Wrocławiu, poszukujemy kandydatów z językiem niemieckim na stanowiska finansowe:

Specjalista ds. księgowości z językiem niemieckim (nowe centrum BPO)
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref. 190543/5513

Opis stanowiska:
  • księgowania związane z zamknięciem miesiąca (np. wycena rozrachunków, wiekowanie należności, przegrupowanie sald),
  • koordynowanie działań w ramach procesów księgowych,
  • uzgadnianie sald prowadzonych kont,
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów i innej dokumentacji,
  • regularny kontakt z klientem niemieckojęzycznym,
  • udział w projektach ciągłego doskonalenia; usprawnianie procesów i procedur.
Wymagania:
  • doświadczenie w obszarze księgowości i finansów (AP/AR/GL) : 1 rok,
  • znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość narzędzi takich jak SAP oraz MS Excel,
  • dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • analityczny umysł,
  • motywacja oraz chęć zdobywania wiedzy w obszarze finansów,.

Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę,
  • możliwość nauki od najlepszych oraz pracę dla największych światowych marek,
  • merytoryczne szkolenia realnie podnoszące kompetencje, kursy językowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów takich jak prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.