Temat tygodnia
Wywiad ze Scottem Newmanem, dyrektorem zarządzającym State Street Bank w Polsce.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
PwC
Data aktualizacji: 2019-12-09
Warszawa, mazowieckie
Konsulting
Data aktualizacji: 2019-12-09

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

W PwC doceniamy i rozwijamy cechy, które definiują nas jako ludzi: ambicja, elastyczność, umiejętność budowania relacji, wnikliwość i zdolności przywódcze. Wspieramy pracowników w ciągłym rozwoju i nauce, aby mogli kształtować otaczającą nas rzeczywistość biznesową. Bo nasza przewaga tkwi w tym, co ludzkie.


Zapraszamy na
 

Praktyki w dziale Drone Powered Solutions i GeoAnalytics

 

Aplikuj na unikalne, interdyscyplinarne praktyki w działach Drone Powered Solutions oraz GeoAnalytics, które dadzą Ci możliwość pracy przy innowacyjnych projektach realizowanych na całym świecie i rozwoju kompetencji w obszarze GISu, fotogrametrii, teledetekcji i innych.

 

O DPS

Drone Powered Solutions (DPS) jest pierwszym na świecie globalnym centrum kompetencyjnym PwC skupiającym się na komercyjnym zastosowaniu technologii dronowych. Zespół wspiera klientów z różnych sektorów rynku w wykorzystaniu potencjału oferowanego przez BSP. Założony w Polsce na początku 2015 roku jest pierwszym na świecie profesjonalnym zespołem konsultingowym i technologicznym skoncentrowanym na biznesowych zastosowaniach dronów. DPS współpracuje z klientami z różnych sektorów. Opracowaliśmy kompleksową metodykę oraz technologię zastosowania dronów do monitorowania projektów kapitałowych, nadzoru infrastruktury, oceny roszczeń w procesie ubezpieczeniowym, wykrywania usterek na sieciach energetycznych i wielu innych. 

 

O GeoAnalytics:

Grupa GeoAnalytics jest częścią zespołu Data Analytics, skupia osoby wyspecjalizowane w analizach przestrzennych, językach programowania pozwalających na pracę z danymi przestrzennymi, systemach informacji przestrzennych, bazach danych przestrzennych, narzędziach business intelligence oraz produktach opartych o technologie big data. Oferujemy produkty w oparciu o najnowsze technologie i dane przestrzenne, współpracujemy z wieloma zespołami z różnych sektorów, takich jak nieruchomości, retail i banking. Pracujemy globalnie z różnymi firmami z sieci PwC oraz w obszarze CEE.

 

Rola:

 • Analizy GIS-owe i przetwarzanie danych przestrzennych

 • Przetwarzanie danych pozyskanych z niskiego pułapu (UAV), w tym tworzenie: NMT, NMPT, ortofotomapy oraz modeli 3D

 • Przetwarzanie i analiza danych teledetekcyjnych 

 • Kontrola jakości produktów GIS-owych i fotogrametrycznych

Profil kandydata:

 • Student lub absolwent studiów na kierunkach związanych z geodezją, systemami informacji geograficznej, fotogrametrią, kartografią lub geoinformatyką

 • Biegłość w obsłudze oprogramowania: ArcGIS, QGIS

 • Wysokie umiejętności analityczne

 • Chęć rozwijania się i podejmowania nowych wyzwań

 • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie

Mile widziane:

 • Znajomość innych pakietów oprogramowania m.in. Pix4Dmapper Pro, Cloud Compare, Agisoft PhotoScan, ERDAS Imagine, AutoCAD, Microstation, TerraSolid, FME, Global Mapper

 • Programowanie: Python

 • Bazy danych: PostgreSQL


Oferujemy:

 • Pracę przy innowacyjnych projektach, w młodym i dynamicznym zespole
 • Możliwość udziału w największych i najbardziej prestiżowych projektach w branży, przeprowadzanych dla klientów na całym świecie.

 • Pracę z najlepszymi specjalistami z branży, możliwość zdobywania doświadczenia i uczenia się od najlepszych

 • Możliwość rozwoju umiejętności technicznych i biznesowych oraz zdobycia praktycznego doświadczenia

 • Atrakcyjną ścieżkę kariery

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.