Temat tygodnia
Wywiad ze Scottem Newmanem, dyrektorem zarządzającym State Street Bank w Polsce.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-09-20
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting, Analiza
Data aktualizacji: 2019-09-20
EY (dawniej Ernst & Young)
Analityczka/Analityk - IT Advisory
REKRUTACJA ZDALNA

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

Analityczka/Analityk - IT Advisory
Analityczka/Analityk w zespole IT Advisory Zależy Ci na tym, aby pomagać największym firmom na całym świecie w szukaniu odpowiedzi na strategiczne pytania dotyczące technologii, które wykorzystują lub planują wykorzystać w przyszłości? Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób technologia może nie tylko wspierać realizację strategii biznesowej, ale też rewolucjonizować sposób działania przedsiębiorstw? Jesteś zainteresowana/-y udziałem w projektach transformacyjnych, realizowanych w międzynarodowym środowisku, ramię w ramię z top managementem spółek, które wspieramy? Lubisz wyzwania i nie boisz się dynamicznie zmieniającego się otoczenia? Zapraszamy do spróbowania sił w rekrutacji do zespołu IT Advisory. 

 

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

 

 
W naszym zespole będziesz mieć okazję rozpocząć swoją karierę zawodową w gronie chętnie dzielących się wiedzą specjalistów, realizujących na co dzień bardzo zróżnicowane projekty. To świetna okazja dla osób, które są zainteresowane doradztwem technologicznym i jednocześnie chcą budować sobie szerszą perspektywę na rynek usług IT. W ramach pracy w naszym zespole będziesz mieć możliwość rozwoju w ramach indywidualnie budowanej ścieżki zorientowanej na strategię IT, architekturę korporacyjną, zarządzanie projektami IT, budowę środowisk zaawansowanej analizy danych, czy transformacje biznesowo-technologiczne. 
 

Twoje główne zadania:

 • Analiza dokumentacji przekazywanej przez klienta,
 • Badania rynkowe,
 • Współorganizowanie i współprowadzenie warsztatów/telekonferencji z Klientami, tworzenie podsumowań,
 • Tworzenie zestawień analitycznych i prezentacji,
 • Modelowanie danych,
 • Utrzymywanie repozytoriów architektonicznych,
 • Bieżące wsparcie w pracy konsultantów i menedżerów.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

 • Ukończone studia wyższe lub ostatni rok studiów z chęcią nawiązania dłuższej współpracy,
 • 0-2 lat doświadczenia,
 • Znajomość pakietu MS Office,
 • Biegła znajomość języka polskiego oraz angielskiego w mowie i piśmie. Wskazana znajomość angielskiego technicznego,
 • Zainteresowanie nowymi technologiami i zasadami ich działania – nie tylko od strony technicznej, ale również z perspektywy modelu biznesowego, który za nimi stoi.

Twoim dodatkowym atutem będzie:

 • Wszelkie doświadczenie w pracy w firmach doradczych lub IT na rynku,
 • Znajomość konkretnych technologii (języków programowania, technologii Big Data, bazodanowych, określonej klasy systemów np.: ERP, BPM, ESB etc.),
 • Znajomość metodyk zarządzania projektami, certyfikaty poświadczające kompetencje (np. PRINCE2, AgilePM, TOGAF).

Kogo szukamy:

 
Szukamy osób zmotywowanych do realizacji projektów stanowiących istotne wyzwanie i zdeterminowanych do tego, by w sposób ciągły zdobywać zróżnicowaną wiedzę i doświadczenie. Idealni kandydaci muszą mieć poczucie odpowiedzialności za powierzane im zadania, być doskonale zorganizowani.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.