mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-09-09
Warszawa, mazowieckie
Bankowość
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Kartę< br/>sportową Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny czas pracy
Prywatną opiekę medyczną Dostęp do kursów LinkedIn Learning Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!
Specjalista ds. procesów compliance
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: AKU/079/0619

Nasz sektor zalewają zmiany regulacyjne. Nasz biznes musi być bezpieczny i etyczny, dlatego tworzymy nowy zespół, którego głównym zadaniem będzie zwiększanie świadomości compliance. Naszą ambicją jest efektywne zarządzanie ryzykiem compliance w naszym obszarze, dlatego:

  • chcemy w jak największym stopniu zautomatyzować procesy compliance
  • będziemy wskazywać obszary podwyższonego ryzyka i niezbędne środki bezpieczeństwa.

Jeśli rozumiesz ryzyka compliance i umiesz czytać ze zrozumieniem regulacje prawne, to oferta dla Ciebie. Gwarantujemy, że nie będziesz się nudzić :). Jeśli poszukujesz ciągłej zmiany, aktywnego uczestnictwa w złożonych projektach, wiesz jak wspierać rozwój biznesu w ramach apetytu na ryzyko, to witamy Cię w zespole :)

Twoje zadania:

  • uczestniczenie w procesach dostosowawczych produktów i procesów do zmian w przepisach zewnętrznych oraz standardów Departamentu Compliance
  • projektowanie oraz wdrażanie rozwiązań systemowych minimalizujące ryzyka compliance
  • opiniowanie procesów produktowych i obsługowych ze względu na wymagania compliance oraz monitorowanie ich wdrożenia
  • ustalanie standardów zgodności dla produktów i procesów bankowości korporacyjnej
  • opracowywanie i  monitorowanie wskaźników ryzyka compliance (CPI)
  • wspieranie biznesu w wypracowywaniu mitygantów ryzyka compliance
  • określanie i monitorowanie realizacji  działań naprawczych
  • określenie potrzeb szkoleniowych, ich inicjowanie oraz szkolenie pracowników we współpracy z Departamentem Compliance
  • przygotowanie planu kontroli i jej realizacja w zakresie zgodności ze standardami i regulacjami wewnętrznymi
  • bieżąca współpraca z Departamentem Compliance w zakresie zgodności ze standardami complianceZ

    Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo (około 2 lata)

Poziom stanowiska
Specjalista