Temat tygodnia
Zatrudnienie, wynagrodzenia, inwestycje i aktualne oferty pracy.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Michael Page
Data aktualizacji: 2020-02-12
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, BPO/SSC, Human Resources
Data aktualizacji: 2020-02-12

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

Konsultant/Starszy Konsultant ds. Rekrutacji


Warszawa34953_MP_PL

PageGroup powstała w Wielkiej Brytanii w roku 1976. Dziś jesteśmy notowani na liście FTSE 250 i działamy w 36 krajach, zapewniając usługi rekrutacyjne i możliwości rozwoju kariery na poziomie lokalnym, regionalnym i globalnym.
Oferujemy
W PageGroup wynagrodzimy Cię nie tylko finansowo - choć nasze bardzo konkurencyjne wynagrodzenia podstawowe, atrakcyjne bonusy osobiste i zespołowe, coroczne wycieczki dla najlepszych oraz dodatkowe zachęty to dobry początek. PageGroup oferuje jeden z najciekawszych pakietów wynagrodzeń w branży. Poza tym, nigdy nie zapominamy, jak ważne jest zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników - zmieniamy ich życie, oferując im środowisko pracy sprzyjające budowaniu zaufania i osiąganiu świetnych wyników. Zachęcamy do prowadzenia zdrowego trybu życia i utrzymywania równowagi pomiędzy sferą prywatną a zawodową - zapewniając urlopy macierzyńskie i ojcowskie, oferując pakiet sportowy, prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz owoce w biurze. Wspieramy również samorozwój naszych pracowników i nadajemy rozpęd ich karierom. Dołącz do nas!
Opis stanowiska
Stanowisko konsultanta ds. rekrutacji oznacza pracę w szybkim tempie i możliwość rozwijania wielu przydatnych umiejętności. Jednego dnia czeka Cię możliwość pozyskiwania i spotkania z klientami, innego - prowadzenie rozmów z kandydatami. Nauczysz się budować biznes, zapewniać profesjonalną obsługę klienta, generować zyski i… o wiele więcej. To także praca, w której codziennie będziesz miał wpływ na przyszłość firm i kandydatów. Twoje codzienne obowiązki to między innymi:
 • Pozyskiwanie klientów i kandydatów i budowanie z nimi znakomitych relacji
 • Ocena i odpowiadanie na potrzeby każdego klienta w celu zapewnienia wyjątkowej i terminowej obsługi
 • Zarządzanie relacjami z kandydatem między innymi we wstępnych poszukiwań czy też złożenia oferty pracy
 • Doradzanie kandydatom w zakresie tworzenia CV i przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej
 • Zarządzanie własnymi zadaniami
Profil kandydata
Poszukujemy osób, które na swojej ścieżce kariery miały styczność z rekrutacją, sprzedażą czy konsultingiem. Także inne doświadczenia - w branży sportowej lub w nieruchomościach - mogą być cennym zasobem, który pozwoli Ci odnieść sukces w PageGroup. Konsultant ds. rekrutacji w PageGroup powinien dzielić nasze wartości:
 • Pracujemy z pasją
 • Inspirujemy do zmian
 • Kochamy to, co robimy
 • Jesteśmy zespołem
 • Cenimy wytrwałość
Rekrutacja jest zarówno pełna wyzwań jak i ekscytująca. Twoje nakierowanie na sukces, entuzjazm, energia i dbałość o to, by usługi oferowane naszym klientom i kandydatom były najwyższej jakości, staną się podstawą twoich sukcesów i rozwoju kariery w PageGroup.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.


DLACZEGO MICHAEL PAGE?

 • Kandydat w centrum uwagi
 • Doradztwo i pełne wsparcie
 • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców