Deloitte
Data aktualizacji: 2019-10-17
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Human Resources

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Kogo szukamy

Jeżeli masz wykształcenie wyższe oraz minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku w obszarze HR, cechuje Cię wysoki poziom umiejętności analitycznych, jesteś osobą zorganizowaną, kreatywną, samodzielną w działaniu, ale umiejącą również pracować w zespole, wygląda na to, że mamy dla Ciebie pracę.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Minimum 2 - letnie doświadczenie w pracy w obszarze HR (preferowany obszar zarządzania szkoleniami i rozwojem);
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i organizacyjne;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zaangażowanie i nastawienie na cel;
  • Samodzielność w działaniu, inicjatywa i odpowiedzialność;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
Dyplom magistra
2+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

MS Office
MS Office

Twoja przyszła rola

  • Realizacja polityki szkoleniowej i rozwojowej dla działu;
  • Kontrolowanie budżetu szkoleniowego;
  • Organizacja szkoleń i spotkań dotyczących oceny i rozwoju pracowników;
  • Współpraca z zespołami HR i biznesowymi w zakresie planowania i realizacji działań szkoleniowych i rozwojowych dla pracowników;
  • Koordynacja współpracy z zewnętrznymi dostawcami szkoleniowymi i instytucjami;
  • Monitorowanie wskaźników efektywności realizowanych działań szkoleniowo-rozwojowych.

Co oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Benefity: ubezpieczenie medyczne i karta sportowa, inicjatywy well-being organizowane w firmie;
  • Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń.
Prywatna opieka medyczna
Deloitte Adventure Team
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Masaż w biurze
Karta Multisport
Challenging tasks
Ambitne zadania

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Talent Team to zespół, który wspiera nie tylko całą organizację, ale też każdego pojedyńczego pracownika. Nasze kompetencje i rola obejmują przede wszystkim: selekcję i rekrutację, szkolenia, oceny, tworzenie systemów motywacyjnych, budowanie zaangażowania pracowników, rozwój przywództwa, zarządzanie różnorodnością w miejscu pracy. Ważnym elementem działań jest również Employee Well Being.