
	Kogo szukamy
Jeśli ...
- Jesteś studentem 5 roku lub absolwentem studiów magisterskich
 - Jesteś dyspozycyjny w pełnym wymiarze godzin
 - Posiadasz doświadczenie w pracy w dziale audytu lub księgowości, będzie to dodatkowym atutem
 - Interesujesz się rachunkowością i audytem finansowym
 - Posiadasz umiejętności analityczne i szybko się uczysz
 - Jesteś osobą dokładną, odpowiedzialną i lubisz pracować w zespole
 - Chcesz pracować dla znanych polskich i międzynarodowych klientów
 - Swobodnie posługujesz się językiem angielskim i bardzo dobrze znasz pakiet Ms Office
 
... #postawkropkę z Deloitte!
Inne wymagania
	Twoja przyszła rola
Jako Asystent w Dziale Audytu będziesz ważnym członkiem zespołu projektowego. Twoja praca będzie polegała na udziale w badaniu sprawozdań finansowych naszych klientów. Nauczysz się analizować dane finansowe, które pomogą Ci zrozumieć funkcjonowanie firm z różnych branż.
Zadania będą różniły się w zależności od projektu, na którym będziesz pracować..
Co oferujemy
- Zatrudnienie w najlepszej oraz najbardziej aktywnej firmie audytorskiej wg Rankingu Audytorów „Rzeczpospolitej” oraz „Parkietu”
 - Realną i jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
 - Realizację projektów dla najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku
 - Umowę o pracę na czas nieokreślony, atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów i rozwiązań well – being
 - Udział w szkoleniu integracyjno – wdrożeniowym, na którym poznasz nowych Asystentów oraz autorską audytową metodykę firmy
 - Finansowanie kursów i egzaminów podnoszących kwalifikacje zawodowe – PIBR
 - Szeroką ofertę szkoleń merytorycznych oraz rozwój umiejętności w ramach Deloitte Learning Academy
 - Różnorodny, młody i zaangażowany zespół nastawiony na współpracę
 - Wsparcie ekspertów pracujących w Deloitte
 
	O Deloitte
Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.
O zespole
W audycie zajmujemy się badaniem sprawozdań finansowych, oceniamy kondycję finansową organizacji i usprawniamy działania firmy.
Dołącz do naszego zespołu Audytu. Jesteśmy liderem rankingu audytorów, zespołem ekspertów z pasją do tego, co robimy w życiu zawodowym i osobistym. Wielu z nas zaczynało przygodę z Deloitte od płatnych praktyk czy Akademii Biznesu. Dołącz do nas i przekonaj się, że wszystko zależy od Ciebie.



