Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-10-04
Warszawa, mazowieckie
Bankowość
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Specjalista w Departamencie Skarbu w Zespole Płynności i ALM (Treasury)
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DSA/ZP

Główne zadania:

  • Udział w zarządzaniu procesem ALM (IRRBB, płynność, FTP, struktura finansowania)
  • Przygotowywanie raportów i analiz w zakresie zarządzania bilansem
  • Uczestnictwo w procesie kwotowania wskaźników referencyjnych
  • Udział w pracach projektowych w obszarze ALM (m.in. wdrażanie regulacji, testy warunków skrajnych)
  • Zarządzanie pozycją płynnościową i stopy procentowej

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku w instytucji finansowej
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Znajomość regulacji nadzorczych oraz miar ryzyka w obszarze ALM/Ryzyko
  • Mile widziane doświadczenie na rynku pieniężnym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy
  • Samodzielność i ukierunkowanie na rozwój

Oferujemy:

  • Indywidualne i odpowiedzialne zadania
  • Szeroki zakres zadań pod względem merytorycznym
  • Pracę w zespole, który chętnie dzieli się wiedzą
  • Stabilne zatrudnienie w dużej instytucji finansowej w oparciu o umowę o pracę
  • Wprowadzenie merytoryczne w problematykę dotyczącą wykonywanych zadań
  • Szansę nabycia cennych umiejętności i wiedzy praktycznej
  • Umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie hobby i wiele innych świadczeń
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.