Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-01-15
Samodzielny/a księgowy/a
Nr ref. 190690/5573
Kraków, małopolskie
Księgowość

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży FMCG (fast-moving consumer goods) poszukujemy odpowiedzialnej osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • aktywny udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych,
  • uzgadnianie kont bilansowych,
  • przeprowadzanie procesu zamykania księgi głównej,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i rozliczeń międzyokresowych,
  • raportowanie podatkowe,
  • współpraca z audytorem zewnętrznym i wewnętrznym,
  • identyfikacja potencjalnych możliwości usprawnienia procesów,
  • wspieranie innych członków zespołu w codziennych procesach.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe w zakresie finansów i rachunkowości,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min 2 lata),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1/B2),
  • praktyczna znajomość aplikacji biurowych MS (Excel, Outlook, Word),
  • znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości finansowej (np. US GAAP, MSSF) będzie dodatkowym atutem.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w międzynarodowej i szybko rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy dla wszystkich pracowników,
  • możliwość rozwoju zawodowego.