Temat tygodnia
- zobaczcie, co zrobić, żeby handlować na największych rynkach świata, nie inwestując własnych pieniędzy.
Michael Page
Data aktualizacji: 2020-02-20
HR Business Partner
Nr ref. 34712_MP_PL
Inowrocław, kujawsko-pomorskie
BPO/SSC, Human Resources
Data aktualizacji: 2020-02-20 Aplikuj

Inowrocław34712_MP_PL

Naszym klientem jest lokalna firma z bran¿y FMCG nale¿¹ca do globalnej grupy.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Auto służbowe
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, kafeteria benefitów)
  • Pracę w międzynarodowej firmie z realnym wpływem na decyzje HR
Opis stanowiska
  • Zarządzanie pracą podległego specjalisty
  • Udział budowaniu polityki zarządzania zasobami ludzkimi
  • Zbudowanie strategii i prowadzenie wybranych procesów rekrutacyjnych
  • Identyfikowanie i pomaganie w rozwiązywaniu konfliktów, wsparcie komunikacji w organizacji
  • Przygotowanie i wsparcie liderów w realizacji procesów HR takich jak: ocena roczna, budowanie planów sukcesji, proces adaptacji
  • Planowanie rozwoju pracowników, zbieranie potrzeb i identyfikacja niezbędnych kompetencji
  • Weryfikowanie efektywności systemu wynagrodzeń i podejmowanie działań zmierzających do podnoszenia zaangażowania pracowników
  • Kreowanie rozwiązań wspierających osiąganie celów biznesowych
  • Monitorowanie trendów rynkowych i proponowanie nowoczesnych rozwiązań
Profil kandydata
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień prawa pracy
  • Rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w praktykę
  • Wysokie umiejętności budowania relacji i współpracy

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców