Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-05-28
Senior Java Developer
Nr ref. 190754/5620
Warszawa, mazowieckie
IT

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Poznań, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Jeśli specjalizujesz się w rozwoju warstwy backendowej jako Java Developer, lubisz dzielić się zdobytą wiedzą i jesteś otwarty na wymianę doświadczeń, do tego pragniesz pracować dla najlepszych, z pewnością zainteresuje Cię rola Java Developera w strukturze światowego lidera w obszarze płatności.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • tworzenie i weryfikacja przygotowanej dokumentacji,
  • rozwój oprogramowania do zbierania transakcji, danych z terminali POS oraz systemów płatniczych,
  • tworzenie oprogramowania do zarządzania terminalami (Terminal Management System),
  • utrzymywanie i modyfikacje oprogramowania w zgodności z obowiązującymi wymaganiami systemowymi  i architektonicznymi,
  • wspieranie zespołów biznesowych i operacyjnych (trzecia linia wsparcia),
  • wytwarzanie rozwiązań zgodnie z przyjętymi zasadami (SDLC),
  • dbałość o bezpieczeństwo rozwiązań i zgodność z wymaganiami branżowymi i firmowymi,
  • nadzór merytoryczny nad młodszymi stażem pracownikami.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka Java,
  • znajomość kryptografii,
  • doświadczenie w pracy z frameworkami: Spring (Spring-Data, Spring-Security, Spring-Boot), Hibernate,
  • znajomość serwera aplikacyjnego JBoss,
  • znajomość relacyjnych baz danych (mile widziane doświadczenie w pracy z Oracle), języka SQL,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami Maven, Git, Gerrit,
  • znajomość wymogów PCI DSS i innych wymogów branżowych,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • dokładność i precyzyjność zarówno w programowaniu, jak i przeprowadzeniu testów,
  • umiejętność i chęć przekazywania wiedzy.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz dofinansowanie zajęć sportowych,
  • dofinansowanie zajęć językowych,
  • możliwość pracy przy ciekawych projektach,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku, u światowego lidera w swojej branży,
  • pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku,
  • pracę w przyjemnej lokalizacji w Warszawie – w pobliżu centrum.

Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
Java