Michael Page
Data aktualizacji: 2020-03-30
Automatyk - Programista PLC
Nr ref. 35360_MP_PL
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
IT, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Olsztyn35360_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja, która posiada zakład produkcyjny w Polsce północno-wschodniej. Firma należy do międzynarodowego koncernu, który rok do roku zwiększa wolumen produkcyjny oraz sprzedaż w Polsce i na świecie. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest ok. 130km na północ od Warszawy.
Oferujemy
  • Ciekawą i stabilną pracę w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
  • Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od umiejętności i wiedzy kandydata
  • Pakiet benefitów dodatkowych takich jak opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków, wczasy pod gruszą itp.
  • Pracę na warunkach partnerstwa i koleżeństwa w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
Opis stanowiska
  • Opracowywanie instrukcji technicznych, planów przeglądów maszyn i urządzeń
  • Nadzór nad prawidłowym wykorzystywaniem oprogramowania wspomagającego dział UR
  • Szkolenie personelu technicznego (techników zmianowych)
  • Nadzorowanie urządzeń pracujących w cyklu zautomatyzowanym oraz pracy robotów przemysłowych
  • Opracowywanie koncepcji urządzeń montażowych, poka- yoke, testowanie rozwiązań
  • Tworzenie urządzeń produkcyjnych , rozwiązań dla zakładu ułatwiających i przyspieszających produkcję, a także wspomagających jej optymalizację
  • Projektowanie układów sterowania dla potrzeb zakładu w zakresie drobnej automatyki przemysłowej
  • Konstruowanie elementów i podzespołów układów automatycznej regulacji, tworzenie oprogramowania dla układów sterowania PLC
  • Uczestniczenie w odbiorze i uruchamianiu projektów technicznych
Profil kandydata
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Wiedza z zakresu automatyki przemysłowej, mechatroniki
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku
  • Otwartość, komunikatywność, zdolności liderskie oraz nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Umiejętność programowania sterowników PLC
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista