Temat tygodnia
- zobaczcie, co zrobić, żeby handlować na największych rynkach świata, nie inwestując własnych pieniędzy.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Michael Page
Data aktualizacji: 2020-02-20
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Analiza
Data aktualizacji: 2020-02-20 Aplikuj

Starszy Specjalista ds. Raportowania i Finansów


Warszawa35400_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa grupa kapitałowa pochodząca z Wielkiej Brytanii z branży nieruchomości komercyjnych. Główną działalnością organizacji jest zakup i zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi (handlowymi, logistycznymi i biurami) w długim horyzoncie inwestycyjnym na terenie wybranych krajów w Europie. Grupa planuje przenieść część funkcji działu finansowo-księgowego oddziału w Niemczech do biura Grupy w Polsce.
What's on Offer
Nasz Klient oferuje pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość rozwoju kompetencji i kwalifikacji.
Job Description
* Przygotowanie raportów finansowych grupy, * Optymalizacja procesów raportowania, * Aktywny udział w opracowywaniu budżetów i prognoz, a także analiza odchyleń, * Rozliczanie opłat eksploatacyjnych w oparciu o umowy najmu, * Planowanie i weryfikacja cash flow, * Wsparcie analityczne przy ocenie nowych projektów inwestycyjnych, * Współpraca z odziałem grupy w Niemczech oraz centralą w Londynie.
The Successful Applicant
* 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie z branży nieruchomościowej lub biura, rachunkowego będzie dodatkowym atutem, * Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki - Finanse i Rachunkowość, Ekonomia mile widziane ACCA lub w trakcie, * Praktyczna wiedza z zakresu księgowości, * Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego - warunek konieczny, * Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, * Otwartość, zaangażowanie i skrupulatność.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.


DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców