Michael Page
Data aktualizacji: 2020-03-14
Katowice, śląskie
Księgowość, BPO/SSC

Specjalista ds. kadr i płac (m/f)

Katowice35532_MP_PL

Naszym klientem jest firma z branży handlowej z siedzibą w Katowicach. Ze względu na bardzo aktywny rozwój spółki na terenie naszego kraju poszukujemy osoby, która wesprze swoimi umiejętnościami zespół kadrowo-płacowy. Szukamy osoby z konkretnym, praktycznym doświadczeniem, która jest na tyle pewna swojej wiedzy i umiejętności, że nie będzie obawiała się podjęcia decyzji i wymagała prowadzenia za rękę.
Oferujemy
  • Stabline zatrudnienie
  • Praca w świetnej atmosferze w bardzo sprawnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku
Opis stanowiska
  • Samodzielne naliczanie płac i ewidencja wynagrodzeń
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi oraz przygotowywanie sprawozdań
  • Wsparcie z zakresu prawa pracy
  • Aktywny udział w procesach kadrowych
  • Wsparcie zespołu w codziennych zadaniach, dzielenie się wiedzą
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
Profil kandydata
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w samodzielnej roli
  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy
  • Doświadczenie w samodzielnym naliczaniu płac
  • Biegłość w posługiwaniu się narzędziami z pakietu MS Office oraz w obsłudze oprogramowania kadrowo-płacowego
  • Chęć wykorzystania swojej wiedzy w celu tworzenia i utrzymania wysokich standardów obsługi
  • Znajomość języka niemieckiego będzie świetnym atutem

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista