Temat tygodnia
Zobaczcie, jakie metody stosują pracodawcy, żeby wyłowić największe talenty.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
PwC
Data aktualizacji: 2021-05-14
Warszawa, mazowieckie
Konsulting
Data aktualizacji: 2021-05-14 Aplikuj
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Starszy Konsultant w zespole Structured Debt and Capital Advisory

 

Rola:

Zespół Structured Debt and Capital Advisory uczestniczy w największych w Polsce transakcjach związanych z pozyskiwaniem finansowania (na projekty inwestycyjne, rozwój organiczny, przejęcia itd.) oraz restrukturyzacją przedsiębiorstw i ich finansowania (refinansowanie, zmiana warunków finansowania, restrukturyzacje pozasądowe, sądowe i upadłości). Zespół realizuje również projekty związane ze sprzedażą lub sekurytyzacja portfeli wierzytelności.

Osoba na stanowisku Starszego Konsultanta będzie aktywnie angażowana w procesy transakcyjne - tworzenie wszelkich materiałów niezbędnych z perspektywy realizacji transakcji.
 
 

Profil kandydata:

 • wykształcenie wyższe
 • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
 • min. 3-4 lata doświadczenia zawodowego w finansach, bankowości inwestycyjnej, doradztwie transakcyjnym lub w banku w zespole structured finance
 • mile widziane doświadczenie w projektach transakcyjnych (pozyskiwanie i restrukturyzacja finansowania, M&A, IPO/SPO, PE)
 • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, szeroka wiedza z obszaru finansów, rynków kapitałowych, znajomość zasad rachunkowości
 • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i samodzielność w działaniu, wysoki poziom zaangażowania

 

Nasza oferta: 

 • możliwość uczestnictwa i kształtowania największych, najciekawszych i najbardziej skomplikowanych transakcji na rynkach finansowych 
 • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość szybkiego i świadomego rozwoju w firmie
 • możliwość pracy dla klientów zarówno w Polsce jak i innych krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej
 • duża ekspozycja na klienta, współpraca z partnerami na wysokim szczeblu kadrowym po stronie klienta
 • prestiżowy, dynamicznie rosnący i dający perspektywy rozwoju zespół
 • szansa na rozwój sieci kontaktów zawodowych po stronie biznesu oraz doradztwa
 • dostęp do wewnątrzfirmowego programu szkoleń 
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.