Temat tygodnia
- zobaczcie, co zrobić, żeby handlować na największych rynkach świata, nie inwestując własnych pieniędzy.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
PwC
Data aktualizacji: 2020-02-21
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting, Analiza
Data aktualizacji: 2020-02-21
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

W PwC doceniamy i rozwijamy cechy, które definiują nas jako ludzi: ambicja, elastyczność, umiejętność budowania relacji, wnikliwość i zdolności przywódcze. Wspieramy pracowników w ciągłym rozwoju i nauce, aby mogli kształtować otaczającą nas rzeczywistość biznesową. Bo nasza przewaga tkwi w tym, co ludzkie.

Dołącz do zespołu naszych ekspertów Data Analytics, którzy są odpowiedzialni za opracowywanie najnowocześniejszych rozwiązań cyfrowych dla klientów PwC. Będziesz współpracować z klientami z wielu branż, aby zrozumieć problemy i możliwości biznesowe, a także zaprojektować i rozwinąć warstwę wizualną naszych aplikacji BI, wypełniając lukę między językiem biznesu i językiem nauki o danych.

BI Developer - Konsultant w zespole Data Analytics

 

Czekamy na 

 • osoby z przynajmniej 1 rokiem doświadczenia w zakresie  Business Intelligence, projektowania UX/ UI i wizualizacji danych, które:
  - mają doświadczenie w co najmniej jednej z następujących technologii: Tableau, Power BI,
  - mają wyjątkowe zdolności w zbieraniu wymagań biznesowych,
  - mają wyjątkowe zdolności myślenia analitycznego i kreatywnego rozwiązania problemów,
  - dbają o szczegóły i posiadają doskonałe wyczucie estetyki,
  - potrafią budować relacje i chętnie pracują w zespole,
  - swobodnie komunikują się w języku angielskim,

 • dodatkowym atutem będzie znajomość: MS SQL Server, UI / UX (Sketch, Invision), JavaScript, HTML.

 

Dlaczego warto

 • masz szansę zdobyć doświadczenie pracując przy różnorodnych i wymagających nieszablonowego myślenia projektach, współpracując z lokalnymi i zagranicznymi Klientami,

 • zbudujesz miękkie i twarde kompetencje, w tym poszerzysz swoją wiedzę z zakresu technologii używanych w BI,

 • rozwiniesz swoją wiedzę o funkcjonowaniu przedsiębiorstw, kluczowych czynnikach ich sukcesów i problemach, które można rozwiązać w oparciu o dane.

 

Co oferujemy?

 • Zdobycie wiedzy i doświadczenia w zespole Data Analytics,

 • Rozwój umiejętności Business Intelligence,

 • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną oraz pakiet benefitów,

 • Dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring,

 • Nowoczesny laptop i smartphone z dużym pakietem danych,

 • Lokalizacja biura przy stacji Metro Politechnika.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.