mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-12-04
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Od nas dostaniesz:

Kartę< br/>sportową Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny czas pracy
Prywatną opiekę medyczną Dostęp do kursów LinkedIn Learning Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!
Specjalista w obszarze zarządzania ryzykiem płynności
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: IPR/135/1119

Zadania, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • zawieranie transakcji na rynku międzybankowym w ramach procesu zarzadzania płynnością banku
  • sporządzanie analiz i raportów dotyczących ryzyka płynności
  • rozwijanie innych systemów informatycznych wspierających procesy decyzyjne oraz aplikacje transakcyjne
  • przygotowywanie niestandardowych opracowań, symulacji i analiz ad hoc
  • udział w procesie wdrażania nowych instrumentów finansowych

Czy chciał(a)byś mieć wpływ na to w jaki sposób mBank zarządza płynnością?      Czy chcesz mieć możliwość skutecznie wykorzystywać i rozwijać umiejętności analityczne numeryczne i programistyczne? Jeżeli TAK, to już dziś złóż swoją aplikację do mBanku!

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe z kierunków: matematyka, ekonomia, metody ilościowe, finanse
  • znajomość instrumentów finansowych rynku międzybankowego i kapitałowego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną
  • umiejętność programowania VBA
  • biegła obsługa Excela
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane programowanie w SAS lub SQL
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami Front Office np. Kondor+
  • samodzielność, dobra organizacja pracy i nastawienie na zdobycie unikalnego doświadczenia, umożliwiającego dalszy rozwój w bankowości

Poziom stanowiska
Specjalista