Michael Page
Data aktualizacji: 2020-04-30
Kontroler Finansowy M/K
Nr ref. 35693_MP_PL
Legnica, dolnośląskie
Kontroling, Księgowość, BPO/SSC

Legnica35693_MP_PL

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko kontroler finansowy. Wybrany Kandydat będzie pracować w firmie produkcyjnej zlokalizowanej w okolicach Legnicy. Zachęcamy do aplikacji osoby, które chcą rozwijać swoje umiejętności w obszarze kontrolingu w doświadczonym zespole specjalistów.
Oferujemy
  • dofinansowanie nauki języka obcego
  • szeroki pakiet szkoleń
Opis stanowiska
  • Udział w procesie bud¿etowania oraz wyjaśnianie odchyleń
  • Przygotowywanie prognoz finansowych
  • Analiza kosztów i ich alokacji w nawiązaniu do polityki firmy
  • Udział w ciekawych projektach optymalizacyjnych z obszaru finansowego
  • Analiza rentownoœci obszarów produkcyjnych
  • Przygotowywanie raportów ad hoc na potrzeby grupy
  • Pomoc w ustalaniu dalszych działań w oparciu o analizę najważniejszych wskaźników finansowych
Profil kandydata
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • minimum 2 - letnie doświadczenie w obszarze kontrolingu
  • wiedza praktyczna w zakresie rachunkowości zarządczej i finansowej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE, w szczególności Excel
  • j. angielski w stopniu komunikatywnym
  • wysokie umiejętności interpersonalne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista