Michael Page
Data aktualizacji: 2020-04-30
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Sprzedaż

Manager ds. Wsparcia Sprzedaży i Rozwoju Usług Finansowych

Warszawa35729_MP_PL

Naszym Klientem jest sieć sprzedaży z branży retail, która poza produktami w salonach oferuje szereg usług dodatkowych (np. usługi finansowe, ubezpieczenia towaru, różne typy gwarancji) .
Oferujemy
  • Praca w międzynarodowej organizacji, lider rynkowy
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji w związku z jej intensywnym rozwojem
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów socjalnych (telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy, prywatna opieka medyczna)
Opis stanowiska
  • Tworzenie nowych produktów/usług finansowych (sprzedaż ratalna, leasing, elektroniczne formy płatności) w ramach współpracy z partnerami w tym obszarze
  • Wsparcie sprzedaży w zakresie powierzonej Usługi (praca nad tworzeniem i rozwojem materiałów sprzedażowych, szkoleniowych, marketingowych, raportów etc.)
  • Zapewnienie właściwej komunikacji i promocji produktów / usług finansowych (akcje marketingowe, promocje) we wszystkich kanałach komunikacji (w tym on-line)
  • Koordynowanie oraz monitorowanie wdrożeń nowych produktów (tak wewnątrz firmy jak i z zewnętrznymi partnerami)
  • Analizowanie potrzeb klientów indywidualnych i biznesowych
  • Analiza działań konkurencji i monitorowanie trendów
  • Dbanie o dostarczenie funkcjonalnych rozwiązań celem prawidłowego wykonywania powierzonych usług
  • Współpraca z innymi działami i sklepami w ramach organizacji oraz bankami i innymi partnerami zewnętrznymi
Profil kandydata
  • Doświadczenie w kreowaniu i wdrażaniu różnorodnych produktów finansowych/ubezpieczeniowych poparte konkretnymi sukcesami i udanymi wdrożeniami dla retailu
  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą jako dodatkowy atut
  • Umiejętność zarządzania projektowego
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziana branża finansowa, banki komercyjne, branża ubezpieczeniowa, usługi, e-commerce) dla retail
  • Znajomość rynku finansowego i ubezpieczeniowego oraz retail
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i analityczne
  • Nastawienie na realizacje celów
  • Kreatywność, samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność budowania relacji i doskonała współpraca
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności obsługi komputera (MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista