Michael Page
Data aktualizacji: 2020-02-20
HR Business Partner
Nr ref. 35639_MP_PL
Marki, mazowieckie
BPO/SSC, Human Resources

Marki35639_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG o ugruntowanej pozycji na rynku i z planem dalszego intensywnego rozwoju. Spółka w swoim portfolio posiada szereg rozpoznawalnych marek. Jednym z bardziej rozpoznawalnych cech firmy jest motywujące i indywidualne podejście do pracowników oraz wysoka kultura organizacyjna.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa),
  • Najlepszą kawę,
  • Samodzielne stanowisko w ramach fantastycznego zespołu HR
Opis stanowiska
  • Wsparcie liderów w realizacji procesów HR takich jak: ocena roczna, budowanie planów sukcesji, oraz innych,
  • Planowanie rozwoju pracowników, zbieranie potrzeb i identyfikacja niezbędnych kompetencji (wykorzystanie coachingu i mentoringu),
  • Realizacja polityki zarządzania zasobami ludzkimi,
  • Koordynacja procesów związanych z onboardingiem nowych pracowników oraz prowadzenie i analiza exit interviews odchodzących osób,
  • Ustalenie strategii i prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • Monitorowanie rynku, oraz rekomendowanie rozwiązań w dziedzinie wynagrodzeń, świadczeń dodatkowych oraz nagród,
  • Współpraca z zespołem kadrowo-płacowym,
  • Ewidencja i kontrola czasu pracy,
  • Wsparcie komunikacji w organizacji,
  • Kreowanie nowych rozwiązań, oraz wdrażaniem najlepszych praktyk z zakresu HR
Profil kandydata
  • Co najmniej 4 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku HR w firmie produkcyjnej,
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz rozliczania czasu pracy,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność i poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania,
  • Rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w praktykę,
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i łatwość budowania relacji.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista