Michael Page
Data aktualizacji: 2020-05-05
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Księgowa/Samodzielna Księgowa - rondo Daszyńskiego

Warszawa35760_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja świadcząca działalność konsultingową oraz outsourcingową
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjna lokalizacja
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Finansowanie nauki języka angielskiego
  • Dofinansowanie szkoleń
Opis stanowiska
  • Prowadzenie pełnej księgowości poszczególnych podmiotów
  • Księgowanie zdarzeń gospodarczych (transakcje krajowe i zagraniczne)
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
  • Udział/sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS, NBP
  • Uzgadnianie, kontrola oraz analiza kont księgowych
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B1)
  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość, inicjatywa

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista