Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Michael Page
Data aktualizacji: 2020-03-27
Kierownik Kategorii
Nr ref. 35904_MP_PL
Aplikuj
mazowieckie
BPO/SSC, Analiza
Data aktualizacji: 2020-03-27 Aplikuj

Kierownik Kategorii


35904_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży retail, zatrudniająca kilkadziesiąt tysięcy pracowników. Firma konsekwentnie buduje swoją markę poprzez oferowanie produktów najwyższej jakości. Co więcej, jako pracodawca stawia na rozwój pracowników, inwestując w szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Obecnie poszukuje ambitnych osób na stanowisko Kierownika Kategorii.
What's on Offer
* Atrakcyjna ścieżka kariery, * Serdeczną atmosferę i środowisko ludzi z pasją, * Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów, * Liczne szkolenia.
Job Description
* Tworzenie, monitorowanie i wdrażanie zintegrowanych planów rozwoju kategorii, * Zarządzanie asortymentem i tworzenie strategii dla poszczególnych kategorii, * Śledzenie trendów na rynku, * Realny wpływ na kierunek i strategię rozwoju kategorii, * Bieżąca współpraca z działem marketingu i działem zakupów, * Analiza potencjału oraz dynamiki sprzedaży kategorii i produktów, * Zarządzanie powierzonym budżetem.
The Successful Applicant
* Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży retail, * Samodzielność w działaniu i odpowiedzialność, * Doświadczenie w tworzeniu planogramów, * Zdolności analityczne, * Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.


DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców